Мартиненко

Прокурори вимагатимуть заарештувати підозрюваного із заставою 300 млн грн.

Звинувачений у корупції політик відбувся легким переляком — у СІЗО не сидить. За нього замовили слово 17 нардепів, три міністри і заступник голови ЦВК.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в «Діамантбанк».

На думку екс-депутата, група осіб, яка контролює НАБУ, використовує його як політичний інструмент для боротьби з конкурентами та провокування дострокових парламентських і президентських виборів.

Національне антикорупційне бюро наполягає на перегляді запобіжного заходу для затриманих у справі «СхідГЗК» Миколи Мартиненка та Сергія Переломи.

На думку обвинувачення на суд здійснювали тиск.

Суд з обрання міри запобіжного заходу відбудеться 21 квітня о 15.00.

Екс-нардеп Микола Мартиненко у супроводі детективів НАБУ вийшов з будівлі, де розміщені депутатській приймальні, і сів у мікроавтобус антикорупційного бюро.

Детективи НАБУ вже півдня намагаються вручити Миколі Мартиненку підозру.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі нагадали, що у «справі Миколи Мартиненка» нікому не складено підозру.

Апеляційний суд Києва скасував рішення суду першої інстанції про зобов'язання НАБУ закрити кримінальне провадження щодо екс-нардепа Миколи Мартиненка.

У прес-службі екс-нардепа Миколи Мартиненка підтвердили, що у четвер проводилися обшуки у його будинку.

У самому НАБУ цю інформацію не коментують.

НАБУ продовжує розслідувати кримінальну справу проти нього. Хоча в екс-нардепа повідомили, що суд постановив закрити її.

Колишній народний депутат Микола Мартиненко стверджує, що НАБУ використовує незаконні методи під час проведення обшуків в рамках розслідування кримінальних справ, в яких він фігурує як свідок.