Мартиненко

Солом'янський райсуд Києва виключив серед обов'язків Миколи Мартиненка здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

В рамках розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння коштами державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» про підозру повідомлено ще трьом особам.

Мартиненко переконаний, що НАБУ намагається фальсифікувати справу

Солом'янський районний суд Києва дозволив колишньому народному депутату Миколі Мартиненку залишати межі Києва й області.

Генеральна прокуратура передала детективам Національного антикорупційного бюро 40 нових томів у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Екс-нардеп намагається перешкодити співпраці швейцарських та українських правоохоронців.

Екс-нардеп вважає, що НАБУ піариться на його імені.

Екс-депутату заборонили здійснювати будь-які операції, що можуть призвести до переходу прав на належні йому частки майна у статутних капіталах згаданих компаній.

Таскомбанк подав до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заявку на покупку неплатоспроможного Діамантбанку.

Заарештували квартиру, автомобіль і банківські рахунки екс-нардепа на суму $17,28 млн.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив арешт майна екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Суд заарештував квартиру в Києві колишнього депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка, його автомобіль і 2 рахунки в банку.

Глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає неприпустимим, коли міністри беруть на поруки підозрюваних та ще й роблять це в робочий час.

Солом'янський райсуд Києва відмовився заарештувати майно колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.

За словами прокурорів, вони поважають рішення суду та надалі розслідуватимуть справу.