Мартиненко

Екс-нардеп вважає, що НАБУ піариться на його імені.

Екс-депутату заборонили здійснювати будь-які операції, що можуть призвести до переходу прав на належні йому частки майна у статутних капіталах згаданих компаній.

Таскомбанк подав до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заявку на покупку неплатоспроможного Діамантбанку.

Заарештували квартиру, автомобіль і банківські рахунки екс-нардепа на суму $17,28 млн.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив арешт майна екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Суд заарештував квартиру в Києві колишнього депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка, його автомобіль і 2 рахунки в банку.

Глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає неприпустимим, коли міністри беруть на поруки підозрюваних та ще й роблять це в робочий час.

Солом'янський райсуд Києва відмовився заарештувати майно колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.

За словами прокурорів, вони поважають рішення суду та надалі розслідуватимуть справу.

Екс-нардеп Микола Мартиненко переконує, що за ним ведеться зовнішнє спостереження.

Екс-нардеп Микола Мартиненко, якого підозрюють у завданні збитків ДП «СхідГЗК» на суму 17,28 млн дол США, має можливості для здійснення незаконного впливу на суддів.

Прокурори вимагатимуть заарештувати підозрюваного із заставою 300 млн грн.

Звинувачений у корупції політик відбувся легким переляком — у СІЗО не сидить. За нього замовили слово 17 нардепів, три міністри і заступник голови ЦВК.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в «Діамантбанк».

На думку екс-депутата, група осіб, яка контролює НАБУ, використовує його як політичний інструмент для боротьби з конкурентами та провокування дострокових парламентських і президентських виборів.