Макрон

Телефонна розмова у «Нормандському форматі» плануються наступного тижня, а 26 червня президент Петро Порошенко зустрінеться із президентом Франції Еммануелем Макроном.

Судячи з інтерв'ю, яке президент Франції Емануель Макрон дав вісьмом авторитетним ЗМІ, європейські цінності залишаються для нього пріоритетом.

Президент Франції наголосив, що переговори дозволять йому краще зрозуміти, на якій стадії перебуває врегулювання української проблеми.

Ситуацію з дотриманням угод розглянуть в Нормандському форматі.

Політична партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіко!» отримає рекордну більшість у парламенті за результатами другого туру виборів, призначених на 18 червня.

За зламом пошти штабу президента Франції Еммануеля Макрона стоять діючі співробітники Головного розвідувального управління (ГРУ) російських збройних сил.

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на тему зустрічі президента Росії Володимира Путіна та лідера Франції Еммануеля Макрона.

Розслідування проводиться на підставі повідомлень низки ЗМІ про ймовірні фінансові порушення.

Під час зустрічі з Путіним президент Франції був гостинним і водночас різким.

Путін знову попався на крадіжці. На спільній з президентом Франції прес-конференції нинішній господар Кремля вдався до історичного екскурсу, згадавши княгиню Анну, яка вийшла заміж за французького короля Генріха Першого. При цьому і Київську княгиню Анну і її батька князя Ярослава Мудрого назвав «русскими» і «нашими».

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що без відкритого і щирого діалогу прогресу з українського та сирійського питання не буде.

Російським ЗМІ було відмовлено в акредитації у виборчому штабі Еммануеля Макрона через те, що вони поширюють пропаганду та наклеп.

Чи може візит Путіна вплинути на позицію Парижа у “нормандській” четвірці? Сумнівно. Під час виборчої кампанії Макрон казав, зокрема, про зміцнення німецько-французької співпраці. Тож можна сподіватися, що у “нормандському” форматі позиції Меркель і Макрона також будуть максимально близькими.

Президент Франції Еммануель Макрон прокоментував жорстке рукостискання з очільником США Дональдом Трампом під час саміту НАТО у Брюсселі.

Українці попросили президента Франції зробити все можливе для звільнення всіх політичних заручників Кремля.