Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон висловив занепокоєність долею заарештованого у Туреччині французького журналіста.

Президент США Дональд Трамп і президент Франції Еммануель Макрон під час телефонної розмови обговорили низку актуальних питань міжнародної політики.

Російські розвідники намагалися шпигувати за виборчою кампанією президента Франції Еммануеля Макрона через фальшиві облікові записи на Facebook.

Рейтинг президента Франції Еммануля Макрона у липні склав 54% і за місяц він знизився на десять пунктів.

Президент Франції Еммануель Макрон анонсував телефонну розмову 24 липня з лідерами «Нормандської четвірки», щоб обговорити ситуацію на Донбасі.

Мартін Шульц, кандидат від соціал-демократів на виборах в Німеччині цієї осені, у своєму виступі в університеті Парижа надіслав меседж президенту Франції Еммануелю Макрону, який звучить приблизно так: «Я можу бути кращим партнером, ніж Ангела Меркель».

Генерал Франсуа Леконтер був призначений новим главою штабу французьких збройних сил.

Закон має зберегти в руках правоохоронців особливі інструменти боротьби із терористичною загрозою.

Україні не варто покладати великих надій на енергійного президента Франції Еммануеля Макрона і його можливу роль в припиненні військової агресії РФ проти України на Донбасі.

У Гамбурзі 7−8 липня на полях G20 планується тристороння зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Еммануеля Макрона та президента Росії Володимира Путіна.

Французька поліція повідомила про запобігання замаху на президента країни Еммануеля Макрона.

Бриджит Макрон не лише добирає чоловікові костюми й краватки, а й редагує усі його промови.

Амбітний Макрон дуже хоче, аби чергові переговори у “нормандському” форматі не завершилися черговим безрезультатним “бла-бла-бла”. За слова Макрона, “не можна погоджуватися, аби криза на сході України тривала”, і треба “знайти конкретні рішення для виходу з кризи”. Але чи можливі такі рішення у форматі Мінських домовленостей?

Раніше Вашингтон звинуватив Башара Асада у підготовці до нападу.

Франція не визнає анексії Росією українського Криму і хоче припинити війну на Донбасі.