Макрон

Також президент Франції підкреслив, що країнам, які входять у єврозону, необхідний єдиний бюджет.

У Парижі, за даними поліції, вийшли на вулиці 16 тисяч демонтрантів, які невдоволені пропозицією президента країни щодо поправок у Трудовому кодексі.

Зазначається, що глави держав наголосили на важливості дотримання припинення вогню, а також досягнення прогресу у питанні звільнення заручників.

У Франції починаються акції протесту проти запланованих урядом Макрона трудових реформ

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що має серйозні розбіжності з президентом Росії Володимиром Путіним щодо України.

Президент Франції Емануель Макрон готує пропозиції щодо реформування Європейського Союзу.

Згідно з даними опитування, яке компанія Ifop провела для газети Le Journal du Dimanche (JDD), більшість французів висловила незадоволеність діяльністю президента Франції Еммануеля Макрона.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Польща перебуває на шляху самоізоляції в Європі.

Президент Франції Еммануель Макрон висловив занепокоєність долею заарештованого у Туреччині французького журналіста.

Президент США Дональд Трамп і президент Франції Еммануель Макрон під час телефонної розмови обговорили низку актуальних питань міжнародної політики.

Російські розвідники намагалися шпигувати за виборчою кампанією президента Франції Еммануеля Макрона через фальшиві облікові записи на Facebook.

Рейтинг президента Франції Еммануля Макрона у липні склав 54% і за місяц він знизився на десять пунктів.

Президент Франції Еммануель Макрон анонсував телефонну розмову 24 липня з лідерами «Нормандської четвірки», щоб обговорити ситуацію на Донбасі.

Мартін Шульц, кандидат від соціал-демократів на виборах в Німеччині цієї осені, у своєму виступі в університеті Парижа надіслав меседж президенту Франції Еммануелю Макрону, який звучить приблизно так: «Я можу бути кращим партнером, ніж Ангела Меркель».

Генерал Франсуа Леконтер був призначений новим главою штабу французьких збройних сил.