Майдан

Шевченківський районний суд Києва відмовився змінювати запобіжний захід двом колишнім командирам київського «Беркуту» Андрію Дидюку та Євгену Антонову з особистих зобов'язань на тримання під вартою.

Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому заступнику начальника Департаменту громадської безпеки — начальнику управління МВС України.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив прес-секретар Глави держави Святослав Цеголко.

До справи про спробу придушення Майдану, що розглядалась у Міжнародному кримінальному суді у Гаазі, буде долучено документи, передані родинами Небесної сотні.

Учасники мітингу під Національним банком України розповіли спостерігачам ОБСЄ, що за участь у демонстрації їм заплатять суму, що дорівнює в еквіваленті 10 доларам США.

Звертаюся до кожного співробітника Національної поліції і до кожного бійця Національної гвардії України. До моїх однодумців!

Кабінет міністрів України виділив 7 млн 322 тис. гривень на допомогу 505 громадянам, які отримали легкі тілесні ушкодження під час подій Євромайдану.

Екс-беркутівець з Харкова Віктор Шаповалов у суді визнав свою провину, попросив вибачення та назвав прізвища колишніх колег, які отримували набої зі свинцевою картеччю замість гумових куль.

Україні досі не видали екс-президента Віктора Януковича та інших колишніх українських високопосадовців через наявність «високих інтересів Росії».

Інтерпол не дає дозволів на міжнародний розшук фігурантів справи про розстріл активістів Майдану.

Янукович на сьогоднішній день є найменш бажаним свідком для української влади, тому він ініціює передачу розслідування справи розстрілів на Майдані в міжнародні суди, — повідомив захисник екс-президента Віталій Сердюк.

На засіданні Вищої ради юстиції 20 липня 2016 року за матеріалами перевірок, проведених членами ВРЮ, було відкрито п'ять дисциплінарних справ щодо суддів, які вели справи активістів Євромайдану.

Вища рада юстиції ухвалила рішення щодо внесення подання про звільнення за порушення присяги судді Шевченківського районного суду Києва Наталії Волокітіної.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що до кінця року буде заочно засуджено усіх встановлених осіб, причетних до розстрілів людей на Майдані, які переховуються за межами України або в Криму.