Майдан

У справі про розстріли на Майдані допитано 60-70% свідків.

Слідство у «справі Майдану» повсякчас стикається з перешкодами у розслідуванні, у т.ч. від керівництва Генпрокуратури.

У Генпрокуратурі України не мають підтвердженням інформації про втечу до Росії чотирьох екс-співробітників спецпідрозділу «Беркут», які підозрювалися у вбивствах активістів Революції гідності.

Фігурант справи про вбивство під час подій Революції гідності журналіста В’ячеслава Веремія Юрій Крисін на волі.

Президент РФ Володимир Путін обіцяє не допустити «кольорових революцій» в Росії.

Гончаренка зобов'язали з'являтися при першій потребі до обрання запобіжного заходу.

Президент РФ Володимир Путін вперше прокоментував мітинги проти корупції, які 26 березня спалахнули по всій Росії.

Суддю Дніпровського райсуду Києва Нелю Ластовку та суддю Вишгородського райсуду Київської області Володимира Підкурганного тимчасово відсторонили від обов’язків.

ГПУ направила до Печерського районного суду Києва обвинувальний акт стосовно 4 колишніх працівників батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Харківській області, яким інкримінуються вбивства протестувальників та замахи на вбивства 18 лютого 2014 під час ходи «Мирний наступ».

Печерський райсуд Києва заарештував на 2 місяці колишнього бійця харківського «Беркуту» Віталія Гончаренка, підозрюваного у вбивствах активістів Євромайдану.

Печерський райсуд Києва надав Генпрокуратурі доступ до камер відеоспостереження на будівлі Верховної Ради.

Адвокат родин Небесної сотні Маркіян Галабала — про те, чи постануть організатори убивств на Майдані перед міжнародним трибуналом.

Колишній глава СБУ Олександр Якименко та екс-міністр МВС Олександр Захарченко були головними авторами плану з силового розгону Майдану 18 лютого 2014 року.

Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду держбюджету майже 114 млн гривень для виплати одноразової грошової допомоги постраждалим та членам сімей загиблих на Майдані під час Революції гідності.

Майдан 18−20 лютого. Як усе було