Майдан

Таке не могло приснитися у найгіршому сні. Міхеїл Саакашвілі на гроші з Росії намагається скинути законно обрану в Україні владу. Звучить як маячня божевільного. Але поки Саакашвілі не надасть неспростовні докази зворотнього, не пояснить, звідки бере гроші на свої затратні акції, усе виглядає саме так.

Керівництво правоохоронних органів і керівництво держави не зацікавлені у розслідуванні злочинів на Майдані.

Будь я хакером, створила б комп’ютерний вірус Memory.

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. У Львові відбулись заходи з нагоди вшанування четвертої річниці Революції Гідності.

З Ігорем Смешком ми зустрілися у Львові після конференції молодих політологів, де він читав їм лекцію про сучасні виклики для України.

Верховна Рада надала статус учасника бойових дій громадянам, які отримали тілесні ушкодження в ході «Революції гідності».

Та додав, що досі не отримував жодної інформації щодо суті звинувачень на свою адресу.

Усі ці відчайдушні спроби організувати в Україні третій Майдан ворог використовує з єдиною метою – відкрити так званий другий фронт – внутрішній.

У Києві на Майдані Незалежності вшанували пам’ять загиблого 17 років тому журналіста та громадського діяча Георгія Гонгадзе.

Слідство повідомило про підозру 300 особам, які підозрюються у скоєнні злочинів під час Майдану. Про це сказав в ефірі «112 Україна» начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Генеральна прокуратура планує повідомити про нові підозри щодо ряду епізодів про розстріл Майдану виконавцям та організаторам злочинів.

Випадків використання на Майдані Незалежності у 2013−2014 роках викраденої в захоплених відділеннях Міністерства внутрішніх справ зброї не встановлено.

Власник «Емпоріум» стверджує, що графіті знищили якісь «провокатори».

Солом'янський райсуд Києва повернув прокуратурі обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну передачу зброї «тітушкам» для розстрілу активістів Євромайдану в лютому 2014 року.

Цими днями головний редактор «Дзеркала тижня» Юлія Мостова опублікувала пост «Я хочу застать этот день….», який набув популярності в інтернеті.