МВС

Дочка відстороненого «міністра МВС ЛНР» Ігоря Корнета, який влаштував переворот в окупованому Луганську, Марина Корнет вчиться на прокурора в Національному університеті «Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого».

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, з окупованого Луганська вивезли готівкові кошти.

Люди зі зв'язками і грошима, винні в смертельних аваріях, часто залишаються безкарними, проте «зам'яти» справу про ДТП із заступником начальника сервісного центру МВС Володимиром Найдою не вдасться.

Обшуки  і затримання сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, затримання екс-заступника міністра МВС Сергія Чеботаря для мене — хороші новини.

Національна поліція поки не підтверджує інформацію про те, що бізнесмен, президент футбольного клубу «Карпати» Петро Димінський був за кермом автомобіля, який потрапив у ДТП, жертвою якого стала 31-річна жінка.

Проект держбюджету на 2018 рік містить видатки на Міністерство внутрішніх справ України в сумі 63 млрд 919 млн 129,1 тис. грн.

На сьогодні у базі понад 100 анкет, отриманих від МВС.

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ вперше опублікували усі питання нових тестів з правил дорожнього руху.

Шевченко зазначив, що є всі підстави кваліфікувати цей злочин як теракт.

Міністерство внутрішніх справ разом Державною прикордонною службою, Нацполіцією, СБУ та Державною фіскальною службою працюють над створенням виконавчого міжвідомчого комітету з питань інтегрованого управління кордонами.

Правоохоронці затримали двох громадян, які у змові з помічником посадовця Міністерства внутрішніх справ вимагали від представника підприємства понад 1,5 мільйона гривень.

 Напередодні Дня Національної поліції України Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс «Поліцейський, який мене врятував».

В МВС обіцяють не допустити міжнаціональну і міжрелігійну ворожнечу у Дніпрі через перестрілку, під час якої загинули бійці АТО. Про це на своїй сторінці у Facebook написав речник МВС Артем Шевченко.

Адвокат затриманого в Італії нацгвардійця Віталія Марківа хоче, щоб допитали українських нардепів Андрія Антонищака (фракція «БПП»)та Богдана Матківського (позафракційний) як свідків.

Аваков задоволений роботою нової поліції.