Луценко

Генпрокурор Юрій Луценко просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана не продовжувати контракт із очільником «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном.

Апеляційний суд Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборону користуватися, розпоряджатися та відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га та розташованих на цих ділянках об'єктах нерухомості так званої « Вертолітної площадки Януковича», власником якого є ТОВ «Амадеус Ко».

Олександра Волкова, підозрюваного в організації викрадення Ігоря Луценка та вбивства Юрія Вербицького  у 2014-му році, взято під варту терміном на 60 діб.

Генпрокурор Юрій Луценко підтвердив, що у помешканні заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна проводили обшук.

Генеральний прокурор Юрій Луценко відчитав керівників місцевих прокуратур за неякісну роботу і погане процесуальне керівництво у справах, які розслідує поліція.

Україна передала Італії творця однієї з наймасштабніших в італійській історії схем з відмивання коштів Джузеппе Дональдо Нікосії.

За заявами лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка розпочато розслідування та провадження щодо будинку та декларації генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Я вбачаю в цьому ознаки змови між президентом Порошенком та його кумом генеральним прокурором Луценком з метою захоплення влади, монополізації влади та узурпації», — заявив Ляшко.

Верховна Рада зняла недоторканість із народного депутата від групи «Воля народу» Олеся Довгого для проведення слідчих дій.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко переконаний у необхідності скасування інституту депутатської недоторканності, оскільки нині немає гарантії, що парламентарі, на яких направлено подання до Верховної Ради, не залишать країни до голосування в сесійній залі про зняття з них імунітету.

Регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з депутата від фракції БПП Борислава Розенблата та направив цей висновок Верховній Раді.

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що регламентний комітет має дати змогу зробити депутатів і звичайних громадян рівними перед законом.

Про це він заявив перед розглядом на комітеті подання щодо депутата від фракції БПП Борислава Розенблата.

За словами генпрокурора, зараз у комітеті панує певний страх.

«Ми маємо зламати стару систему недоторканних каст і перейдемо на відкритий доступ, де народний депутат є слугою виборця, а не паном поза законом. Цей страх зламу старої системи і панує в комітеті», – заявив Луценко.

«Я не кажу, що вони погані люди, просто час змінився. Поїзд недоторканності пішов», – додав генпрокурор.

Джерело: «Українська правда».

Вчергове протягом тижня регламентний комітет відмовив у схваленні ідеї зняти недоторканість із депутата.

 За словами Луценка, зараз проводяться слідчі перевірки щодо Мосійчука.

Генпрокуратура проситиме Раду зняти недоторканність з ще одного нардепа