Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відповів на критику на адресу його дружини, народного нардепа від БПП, представника президента у Верховній Раді Ірини Луценко.

Керівництво ДФС Вінницької області може бути причетне до «кришування» незаконного експорту горіхів.

Вибухи на складах боєприпасів, які відбулися у Сватовому та Балаклії, без сумніву є диверсіями.

Генпрокурор заявив, що купив квартиру разом із друзями, однак не назвав їхніх імен.

Військова прокуратура перевірить створення фортифікацій на Донбасі.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що лідер партії «Рух нових сил», екс-глава Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі повинен заплатити штраф за незаконний перетин держкордону України.

Розслідування справи щодо замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе не просувається, оскільки засуджений за вбивство журналіста екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач не дає жодних показів.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розпочала проти Генерального прокурора Юрія Луценка дисциплінарне провадження.

Цієї осені можуть бути нові подання щодо згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Верховної Ради.

Генпрокурор зауважив, що власник магазину орендує приміщення, тому він може розпоряджатися лише внутрішньою стороною будівлі, а не зовнішньою.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що бізнес підприємців з магазину «Емпоріум» на вул. Грушевського, 4, на фасаді якого знищено графіті часів Майдану, перевірять усі державні контролюючі органи.

Генпрокуратура вручила підозри трьом особами, які організували та уможливили застосування вогнепальної зброї у селі Княжичі Київської області, де загинули 5 осіб.

На сьогодні немає конкретних дат і цифр щодо нових подань щодо народних депутатів України.

Близько місяця тому громадянин однієї з наддержав намагався вкрасти українські військові секрети.

Генпрокурор Юрій Луценко просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана не продовжувати контракт із очільником «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном.