Ленін

На презентації книги Авакова про Леніна бракувало лише комсомолок-стриптизерок…

 або Кремлівське меню у роки розрухи і голоду більшовицької Росії.

Попервах і Ленін, і Сталін називали Велику Жовтневу Соціалістичну революцію переворотом.

Зростання симпатій росіян до Сталіна й Путіна — це фактично та сама тенденція, яку породила й турботливо плекає теперішня російська влада. Тенденція “керованої демократії”, якій вже значно ближче не до демократії, а до диктатури.

У селищі Первомайське навпроти цукрового заводу поставили пам'ятник буряку у травні цього року.

У Києві 12 травня був знесений останній пам'ятник Володимиру Леніну, який знаходився в Голосіївському районі столиці по вулиці Козацькій.

У Києві на вулиці Крозацькій знайшли пам’ятник лідеру більшовиків Володимиру Леніну.

Постамент поваленого під час Євромайдану пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка у Києві прикрасили зеленню, зокрема, розмарином та м’ятою.

У селі Коржі Баришівського району на Київщині люди пропонують переплавити бронзовий пам'ятник Володимиру Леніну на куполи для церкви.

Дві третини росіян в цілому згодні з необхідністю поховати тіло Володимира Леніна.

17 березня вперше в Україні у місті Чоп Закарпатської області було проведено аукціон, на якому продали скульптуру комуністичного вождя Володимира Леніна. У торгах взяв участь один учасник, який купив об’єкт за початковою вартістю.

В українських містах і селах, окрім окупованих територій у Криму і на Донбасі,  не залишилося жодного пам’ятника Леніну.

У міському саду міста Судак невідомі зруйнували пам'ятник Володимиру Леніну.

У дитячому парку окупованого Севастополя невідомі повалили пам'ятник, що зображає вождя більшовиків Володимира Леніна в дитинстві.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко повідомив, що з грудня 2013 року в Україні було демонтовано 1 018 пам'ятників Леніну.