Ле Пен

Раніше вона посилаючись на свій депутатський імунітет, ігнорувала повістки французьких правоохоронних органів.

Президент

Франції Еммануель Макрон представив склад нового Кабінету міністрів країни.

У мережі посміялися над програшем фаворитки президента Росії Володимира Путіна Марін ле Пен на президентських виборах у Франції.

Марін Ле Пен після поразки у другому турі виборів президента Франції оголосила про «глибоку трансформацію» своєї партії «Національний фронт».

Активістки руху Femen провели акцію проти кандидата у президенти Франції Марін Ле Пен.

Представники Greenpeace France у п’ятницю, 5 травня, піднялися на Ейфелеву вежу та розмістили велику розтяжку із гаслами «Свобода, рівність, братерство» та хештегом «resist» — «опирайся».

Соціологи кажуть, моторній лідерці «Нацфронту» це не допоможе. Політологи ж не такі категоричні.

Про ці цінності згадав кандидат у президенти Франції Емануель Макрон. Наголосив: якщо стане господарем Єлисейського палацу, Париж виступатиме за те, аби ЄС запровадив санкції проти Польщі. За словами Макрона, Варшава “порушує засади ЄС і демонструє брак поваги до європейських цінностей".

Французькі ЗМІ викрили претендентку на крісло президента Франції Марін Ле Пен у плагіаті цілих уривків з виступу колишнього кандидата у президенти Франсуа Фійона.

Марін Ле Пен пообіцяла в разі своєї перемоги на президентських виборах у Франції підняти питання про повернення країни до національної валюти.

Партія «Національний фронт» сформувала передвиборчий союз з правим рухом «Вставай, Франція».

Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан розповів про свої симпатії на найближчих виборах президента Франції.

Європейський парламент переглянув оцінку власних збитків, отриманих в результаті виплат заробітних плат фіктивно працевлаштованим помічникам євродепутатів від ультраправого «Національного фронту» з 2012 по 2017 роки.

Перемога у другому турі французьких виборів у Макрона практично в кишені. Якщо Ле Пен не знайде в ній дірку…

Президент Франції Франсуа Олланд закликав всіх міністрів докласти зусиль, щоб кандидат ультраправих Марін ле Пен отримала на президентських виборах якомога нижчий результат.