Лавров

Відповідну заяву держсекретар зробив після зустрічі у Відні з міністром закордонних справ РФ Сєргєєм Лавровим.

За його словами, цей закон, спрямований проти російської мови, якою розмовляють «мільйони громадян України».

Зустріч глави МЗС РФ Сергія Лаврова і держсекретаря США Рекса Тіллерсона у Відні на полях Ради міністрів закордонних справ держав-членів ОБСЄ «опрацьовується».

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров упевнений, що Крим не повернеться до складу України.

Росія хоче, щоб Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ стежила за дотриманням прав російськомовних громадян на всій території України, заявив міністр закордонних справ цієї країни Сергій Лавров.

США ще не визначилися з заходами у відповідь на висилку Росією американських дипломатів, однак зроблять це до 1 вересня.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провів зустріч з Держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, під час якої останній хотів детально дізнатися, як Москва відповідатиме на нові антиросійські санкції з боку Білого дому.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров пожартував, що у Володимира Путіна та Дональда Трампа під час саміту G20 у Гамбурзі могло бути більш ніж три зустрічі, про які стало відомо у ЗМІ.

Кремль закликає Захід не ставити сусідню Україну перед вибором — або держава з Євросоюзом, або — з Росією.

Сергій Лавров заявив, що з подивом дізнався про звинувачення на адресу сина президента США Дональда Трампа в спілкуванні з російським адвокатом, і назвав дикістю обговорення цієї теми в ЗМІ.

Міністр закордонних справ РФй Лавров зазначив, що не буде ділитися деталями з пресою.

Замість того, щоб вважати російського поета Олександра Пушкіна українцем, голові МЗС України Павлу Климкіну варто розібратися з національністю письменника Миколи Гоголя.

Президент США Дональд Трамп у розмові з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим зменшив свою стурбованість щодо війни на сході України.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не обговорював справ у галузі бізнесу під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим назвав екс-директора ФБР Джеймса Комі божевільним і звинуватив його в тиску.