Лавров

Замість того, щоб вважати російського поета Олександра Пушкіна українцем, голові МЗС України Павлу Климкіну варто розібратися з національністю письменника Миколи Гоголя.

Президент США Дональд Трамп у розмові з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим зменшив свою стурбованість щодо війни на сході України.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не обговорював справ у галузі бізнесу під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим назвав екс-директора ФБР Джеймса Комі божевільним і звинуватив його в тиску.

Голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив про «візову дискримінацію росіян» в окупованому Криму.

Президент США «злив» росіянам секретну інформацію про «Ісламську державу». І «спалив» таємного інформатора ізраїльської розвідки…

Президент Росії Володимир Путін висловив готовність надати Конгресу та Сенату США запис розмови між очільником США Дональдом Трампом та міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Дані нібито були отримані ізраїльським шпигуном, впровадженим у лави ІДІЛ.

Президент США Дональд Трамп повідомив главі МЗС РФ Сергію Лаврову і послу Росії у Вашингтоні Сергію Кисляку секретну інформацію під час переговорів у.Білому домі минулого тижня.

Президент США Дональд Трамп повідомив главі МЗС РФ Сергію Лаврову і послу Росії в Вашингтоні Сергію Кисляку секретну інформацію в ході переговорів в Білому домі на минулому тижні.

Президент США Дональд Трамп зустрівся із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим на прохання президента РФ Володимира Путіна.

Нарада президента США з головою МЗС РФ значилося в розкладі як «закрита для преси».

Санкції накладені на Росію будуть лишатись у силі доки Москва не дасть зворотній хід своїм діям, які і послужили причиною накладення на неї санкцій.

Представники США і Росії спілкуватимуться в Овальному кабінеті Білого дому без журналістів.

Підчас візиту до Сполучених Штатів міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрінеться з американським держсекретарем Рексом Тиллерсоном.