ЛМР

«Rovery.За!» – реальний проект чи чергова піар-акція?

У Львівській міській раді оприлюднили заробітки міського голови Львова Андрія Садового та його заступників (у рамках інформаційного запиту інтернет-видань). За десять  місяців 2017 року мер Львова Андрій Садовий заробив понад 378 тисяч гривень, а за 12 місяців 2016-го – 372 тисячі гривень.

Сказав під час сесії міський голова Львова Андрій Садовий, відповідаючи на запит депутата Григорія Козловського, який вимагає провести аудит кадрів у Ратуші.

Франківський районний суд Львова задовольнив клопотання адвокатів Юрія Гольця, екс-начальника управління житлового господарство Львівської міської ради, про зменшення розміру застави та повернув «решту» заставодавцю.

Правоохоронці вивчають можливе втручання в базу даних дітей та батьків для зарахування в дитячі садки за допомогою електронної черги.

Галицький райсуд Львова оштрафував депутата Львівської міськради, керівника фракції «Самопомочі» Андрія Шевціва за невчасно заповнену е-декларацію.

Як повідомили в управлінні персоналом, жоден кандидат не подав документи на конкурс щодо заміщення вакантної посади голови Галицької районної адміністрації.

Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 272 майданчики, що становить 22%.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

У розрізі районів: Шевченківський – 66 не вивезених майданчиків, Залізничний – 9, Личаківський – 2, Франківський – 71, Сихівський – 124. Очищені всі майданчики у Галицькому районі.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 10 майданчиків (з них: 5 – біля закладів освіти, 5 – біля закладів охорони здоров`я), а це 5% від загальної кількості.

На перевантажувальних станціях знаходиться 3 тис. тонн не вивезеного сміття.

Львівська міська рада додатково оголосила конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для сезонної торгівлі баштанними культурами.

На сайті міської ради Львова створено спеціальну рубрику «Сміттєва блокада», в якій вже розміщено і поступово буде доповнюватись інформація про офіційні листи, які отримала мерія Львова з відмовою на прохання про допомогу у вирішенні питання вивезення та захоронення ТПВ.

Львів просить керівництво держави оголосити надзвичайну екологічну ситуацію.

Станом на сьогодні ситуація з вивозом сміття у Львові є критична, переповнено понад 450 майданчиків житлового фонду.

Посадовців ЛМР викликають на допити у поліцію за результатами останнього засідання комісії.

День міста  відбувається упродовж 5−9 травня і для цього створена програма заходів.

Як повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, на площі Митній завершують роботи. До Дня міста площа буде відкрита для мешканців та запрацює фонтан.