ЛГБТ

У суботу 3 червня у Варшаві пройшов марш рівності. За даними організаторів події, учасниками параду стали близько 50 тисяч осіб.

Конституційний суд Тайвані визнав незаконною діючу в країні заборону на одностатеві шлюби і зобов'язав владу впродовж двох років змінити законодавство.

Президент Молдови Ігор Додон виступив проти проведення маршу солідарності на підтримку ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 21 травня в Кишиневі.

ООН вимагає провести детальне розслідування щодо становища представників ЛГБТ-спільноти в російському регіоні Чечні, заявив верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн.

Петеворення Арки дружби народів у центрі Києва на інсталяцію Arch of Diversity, попри прогресивний символізм, не вразило низку ЛГБТ активістів та онлайн-коментаторів.

Папа Римський на покої Бенедикт XVI заявив про наявність гей-лобі у Ватикані.

Цьогорічний ЛГБТ- фестиваль розпочався в Одесі 10 серпня під девізом «Одеса Прайд за вільне місто».

Приморський бульвар Одеси, на якому представники ЛГБТ-спільноти планують провести «Марш рівності», сьогодні близько 9-ї години перекрили близько двох сотень поліцейських, на підходах до бульвару стоять кілька автобусів і спецавтомобілів.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон приєдналася до щорічного ЛГБТ-параду в Нью-Йорку, щоб висловити свою підтримку ЛГБТ-спільноті США.

Британський принц Вільям, як і обіцяв, став героєм чергового номеру ЛГБТ-журналу «Attitude».

При цьому правозахисники зазначають, що гомофобія, як і раніше, залишається великою проблемою в Україні.

Поліція американського міста Орладно повідомила, що внаслідок збройного нападу на гей-клуб загинуло понад 50 людей.

В суботу у Варшаві відбувся 16-й Парад рівності. Колона стартувала у будівлі Палацу культури і науки і пройшла по центральними вулицями міста.

Спеціальний посланець США з прав ЛГБТ-спільноти Ренді Беррі відвідає Київ 7−8 червня.

Американський конгрес закликав українську владу створити безпечні умови для проведення ЛГБТ-прайду в Києві, який запланований на 12 червня.