Клих

Ув'язнений в Росії українець Станіслав Клих впав у кому ще на початку вересня, його стан погіршується вже протягом кількох місяців.

Українського політв'язня Станіслава Клиха перевезли з психіатричної лікарні назад до колонії у російському Верхньоуральську.

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова направила запит до Федеральної служби виконання покарань для уточнення місцезнаходження і стану здоров'я незаконно засудженого в Росії українця Станіслава Клиха.

Виговський перебуває в колонії в Кіровській області.

Російського кадрового військового Віктора Агєєва, який потрапив у полон на Донбасі, можуть обміняти на незаконно утримуваного в Російській в'язниці українця Станіслава Клиха, засудженого за надуманими звинуваченнями про його участь у Чеченській війні.

Про стан українця поки нічого невідомо.

Зараз українець перебуває у СІЗО Челябінська.

Перед Новим роком український політв'язень Кремля Станіслав Клих, якого зараз етапують із Грозного до Челябінська, був не в найкращому фізичному стані.

Утримуваного в Росії громадянина України Станіслава Клиха відправили для відбування покарання із колонії у Грозному до колонії Челябінська, повідомив його адвокат Ілля Новіков.

Психічний стан українця Станіслава Клиха, засудженого до 20 років російської в'язниці за звинуваченням в участі в чеченській війні, продовжує погіршуватися.

Міністерство юстиції отримало звернення про переведення в Україну від українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, незаконно засуджених в Чечні.

Громадянин України, політв'язень Станіслав Клих, визнаний у Росії винним в образі прокурора, не давав звіт своїм діям.

Рідні скаржаться на брак інформації та відсутність прогресу в питанні звільнення.

Російську владу закликають розслідувати заяви про тортури над українцями та відмову в доступі до адвокатів.

Адвокати впевнені, що суд підтвердить вирок.