Клих

Про стан українця поки нічого невідомо.

Зараз українець перебуває у СІЗО Челябінська.

Перед Новим роком український політв'язень Кремля Станіслав Клих, якого зараз етапують із Грозного до Челябінська, був не в найкращому фізичному стані.

Утримуваного в Росії громадянина України Станіслава Клиха відправили для відбування покарання із колонії у Грозному до колонії Челябінська, повідомив його адвокат Ілля Новіков.

Психічний стан українця Станіслава Клиха, засудженого до 20 років російської в'язниці за звинуваченням в участі в чеченській війні, продовжує погіршуватися.

Міністерство юстиції отримало звернення про переведення в Україну від українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, незаконно засуджених в Чечні.

Громадянин України, політв'язень Станіслав Клих, визнаний у Росії винним в образі прокурора, не давав звіт своїм діям.

Рідні скаржаться на брак інформації та відсутність прогресу в питанні звільнення.

Російську владу закликають розслідувати заяви про тортури над українцями та відмову в доступі до адвокатів.

Адвокати впевнені, що суд підтвердить вирок.

Російська правозахисниця заявила, що український політв'язень Станіслав Клих збожеволів через тортури, які застосовували до нього у СІЗО.

Українець Станіслав Клих, якого судять у столиці Чечні Грозному за звинуваченням в образі прокурора, заявив, що відмовляється від послуг адвоката Марини Дубровіної і просить собі в захисники співака Стаса Михайлова.

У відношенні українця Станіслава Клиха, якого разом з Миколою Карпюком судять в Грозному за звинуваченням в участі у військових діях у Чечні в 1994−1995 роках, порушено нову кримінальну справу за образу прокурора в ході засідання.

Україна направила Росії повторний запит про екстрадицію політв'язнів Станіслава Клиха і Миколи Карпюка.

Українських політв’язнів Станіслава Клиха і Миколу Карпюка, які були засуджені у Чеченській республіці, тривалий час катували електричним током.