Клих

Перед Новим роком український політв'язень Кремля Станіслав Клих, якого зараз етапують із Грозного до Челябінська, був не в найкращому фізичному стані.

Утримуваного в Росії громадянина України Станіслава Клиха відправили для відбування покарання із колонії у Грозному до колонії Челябінська, повідомив його адвокат Ілля Новіков.

Психічний стан українця Станіслава Клиха, засудженого до 20 років російської в'язниці за звинуваченням в участі в чеченській війні, продовжує погіршуватися.

Міністерство юстиції отримало звернення про переведення в Україну від українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, незаконно засуджених в Чечні.

Громадянин України, політв'язень Станіслав Клих, визнаний у Росії винним в образі прокурора, не давав звіт своїм діям.

Рідні скаржаться на брак інформації та відсутність прогресу в питанні звільнення.

Російську владу закликають розслідувати заяви про тортури над українцями та відмову в доступі до адвокатів.

Адвокати впевнені, що суд підтвердить вирок.

Російська правозахисниця заявила, що український політв'язень Станіслав Клих збожеволів через тортури, які застосовували до нього у СІЗО.

Українець Станіслав Клих, якого судять у столиці Чечні Грозному за звинуваченням в образі прокурора, заявив, що відмовляється від послуг адвоката Марини Дубровіної і просить собі в захисники співака Стаса Михайлова.

У відношенні українця Станіслава Клиха, якого разом з Миколою Карпюком судять в Грозному за звинуваченням в участі у військових діях у Чечні в 1994−1995 роках, порушено нову кримінальну справу за образу прокурора в ході засідання.

Україна направила Росії повторний запит про екстрадицію політв'язнів Станіслава Клиха і Миколи Карпюка.

Українських політв’язнів Станіслава Клиха і Миколу Карпюка, які були засуджені у Чеченській республіці, тривалий час катували електричним током.

Міністерство юстиції Росії отримало запит про передачу Україні незаконно засуджених Миколи Карпюка та Станіслава Клиха.

За словами заступника міністра, поки немає реакції на запит про видачу Карпюка.