Клименко

Акціонери компанії екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка «Юнісон Груп» заявляють, що прокуратура не мала права передавати в ПАТ «Укрзалізниця» 1 тис. напіввагонів, що належать компанії.

Правоохоронні органи продовжують встановлювати приховані статки екс-міністра.

У справі щодо злочинної організації податківців часів міністра доходів і зборів Олександра Клименка вже було арештовано майна на 90 млн грн.

Партнери екс-міністра доходів та зборів України часів президентства Віктора Януковича Олександра Клименка пішли на співпрацю зі слідством.

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури завершила досудове розслідування проти екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Олександр Клименко має з'явитися до слідчого 21 квітня.

Головна військова прокуратура викликає екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка для проведення слідчих та процесуальних дій.

Голосіївський райсуд Києва дозволив заочне розслідування стосовно екс-міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і бізнесмен Сергій Курченко завдали Україні 198 млрд гривень збитків.

Йдеться начебто про анулювання персональних санкцій, уведених 2014 року.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко виграв суд щодо його участі в корупційних схемах.

Відносно колишнього президента Віктора Януковича та екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка розпочата процедура заочного засудження.

Екс-міністр доходів та зборів Олександр Клименко підтвердив, що його брата Антона нема серед живих.

Антон Клименко, рідний брат колишнього міністра доходів і зборів України Олександра Клименка, потонув під час дайвінгу, перебуваючи на відпочинку, інформує news.еizvestia.com. Водночас офіційного підтвердження цього факту немає.

Печерський райсуд Києва двічі відхилив клопотання Генпрокуратури про дозвіл на доступ до банківських документів компаній екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка і його брата Антона та арешт рахунків цих компаній.
Про це сказано у відповіді ГПУ на запит депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка, передає Українська правда.