Клименко

Партнери екс-міністра доходів та зборів України часів президентства Віктора Януковича Олександра Клименка пішли на співпрацю зі слідством.

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури завершила досудове розслідування проти екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Олександр Клименко має з'явитися до слідчого 21 квітня.

Головна військова прокуратура викликає екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка для проведення слідчих та процесуальних дій.

Голосіївський райсуд Києва дозволив заочне розслідування стосовно екс-міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і бізнесмен Сергій Курченко завдали Україні 198 млрд гривень збитків.

Йдеться начебто про анулювання персональних санкцій, уведених 2014 року.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко виграв суд щодо його участі в корупційних схемах.

Відносно колишнього президента Віктора Януковича та екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка розпочата процедура заочного засудження.

Екс-міністр доходів та зборів Олександр Клименко підтвердив, що його брата Антона нема серед живих.

Антон Клименко, рідний брат колишнього міністра доходів і зборів України Олександра Клименка, потонув під час дайвінгу, перебуваючи на відпочинку, інформує news.еizvestia.com. Водночас офіційного підтвердження цього факту немає.

Печерський райсуд Києва двічі відхилив клопотання Генпрокуратури про дозвіл на доступ до банківських документів компаній екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка і його брата Антона та арешт рахунків цих компаній.
Про це сказано у відповіді ГПУ на запит депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка, передає Українська правда.

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про обрання колишньому міністрові доходів і зборів Олександру Клименку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

За шість місяців 2014 року за допомогою непрямих експортних контрактів в країни з пільговим режимом оподаткування вже пішло 133 млрд гривень.

Колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка Служба безпеки України оголосила в розшук. Інформація про розшук оприлюднена на сайті МВДв розділі « Особи, які ховаються від органів влади».