Клименко

Співробітники Служби безпеки України задокументували нові докази причетності екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка до державної зради.

Європейський суд загальної юрисдикції прийняв рішення про скасування санкцій стосовно колишнього народного депутата України Юрія Іванющенка.

Акціонери компанії екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка «Юнісон Груп» заявляють, що прокуратура не мала права передавати в ПАТ «Укрзалізниця» 1 тис. напіввагонів, що належать компанії.

Правоохоронні органи продовжують встановлювати приховані статки екс-міністра.

У справі щодо злочинної організації податківців часів міністра доходів і зборів Олександра Клименка вже було арештовано майна на 90 млн грн.

Партнери екс-міністра доходів та зборів України часів президентства Віктора Януковича Олександра Клименка пішли на співпрацю зі слідством.

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури завершила досудове розслідування проти екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Олександр Клименко має з'явитися до слідчого 21 квітня.

Головна військова прокуратура викликає екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка для проведення слідчих та процесуальних дій.

Голосіївський райсуд Києва дозволив заочне розслідування стосовно екс-міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і бізнесмен Сергій Курченко завдали Україні 198 млрд гривень збитків.

Йдеться начебто про анулювання персональних санкцій, уведених 2014 року.

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко виграв суд щодо його участі в корупційних схемах.

Відносно колишнього президента Віктора Януковича та екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка розпочата процедура заочного засудження.

Екс-міністр доходів та зборів Олександр Клименко підтвердив, що його брата Антона нема серед живих.