Злочинність

Екс-начальницю  Трускавецького відділення «Укрінбанку» засудили до семи років позбавлення волі. Інші її махінації розглядає Дрогобицький міськрайонний суд…

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що пік зростання злочинності в країні вже пройдено.

​За повідомленням прокуратури Львівської області, у січні–вересні 2016 року обліковано 30,6 тис. кримінальних правопорушень (на 18,9% більше проти січня– вересня 2015 року).

В Україні організована злочинність почувається, наче в раю.

Про це заявила у п'ятницю на брифінгу глава Національної поліції Хатія Деканоідзе, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У Росії шалено зросла кількість кримінальних злочинів, але справи кудись зникли.

Бійці добровольчого батальйону «Дніпро–1» захопили ЗАТ «Рівненський ливарний завод», що в селі Городок неподалік обласного центру. 26 лютого двадцять озброєних чоловіків зайшли на територію підприємства, виставивши звідти приватну охорону. Бійці прибули на позашляховику та бусі з номерними знаками «Дніпро–1». Нібито бійці прибули для того, аби вирішити непорозуміння з приводу майнових відносин між орендодавцем та орендарем підприємства. Але пізніше бійці покинули територію заводу. За неофіційною інформацією, звільнити територію їх змусив дзвінок із Міністерства внутрішніх справ.

Слідчий комітет РФ відкрив 65 кримінальних справ про військові злочини на Донбасі.

Сьогодні вночі під час спільної операції прокуратури міста Києва та працівників карного розшуку був затриманий Юра Молдован — організатор злочинного угруповання, яке пов'язують із вбивствами на замовлення, рейдерством, здирництвом та іншими тяжкими злочинами. У 90-ті роки ця злочинна група діяла на території України під назвою «Башмакі».

Найкраща зброя злодія — акторський талант. За цим принципом діяв 33-річний раніше судимий житель Кам’янця-Подільського (Хмельницька область), який у рідному місті вдало зіграв аж п’ять «ролей». Наразі “моновистави” цього актора вивчають місцеві слідчі міліції.

На Полтавщині підприємець за допомогою зброї вирішив вибити борги у партнера по бізнесу.

Міжнародна неурядова асоціація OCO (The Organized Crime Observatory), розпочала дослідження рівня організованої злочинності і корупції в державному секторі України.

«Сьогодні дуже приємно бачити та чути молодих людей з абсолютно сформованими цінностями, життєвим пріоритетами та визначеною громадянською позицією. Ці студенти не лише чітко розуміють природу й причини явища корупції в освітній галузі, а й дають цікаві та нестандартні рецепти протидії цьому явищу», — зазначив голова комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, народний депутат фракції «УДАР» Віктор Чумак.

Прокурор Донецької області Олег Сюсяйло заявив, що рівень злочинності у Донецькій області є вищим від загальнодержавного і становить 91,2 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення (у державі — 90,8).

Святошинський райсуд Києва засудив до 9 років ув'язнення двох колишніх дільничних інспекторів столичного райуправління міліції за тортури над затриманим.