Захід

Українські Карпати зазвучали російською. Її раніше було чутно лише в сезон, а тепер постійно, бо сезон тепер цілорічний, без кінця й без початку. Українські Карпати рішуче увійшли в моду, до них їдуть.

Іноземці не перестають дивуватись, як Україна, маючи найродючіші ґрунти, не може дати собі ради в аграрному секторі.

16 травня атмосферний фронт принесе дощі та грози на захід та північ України.

Навіть цивілізований світ вчиться тільки на власних помилках.

Якщо раніше Україні висували умовою прийняття виборчого закону в ОРДЛО до кінця березня і проведення виборів на неконтрольованих територіях до кінця червня, то тепер українській владі запропоновано зробити це до кінця травня і до кінця серпня відповідно.

Президент Росії погрожує зберігати обмеження у відповідь.

Сьогодні є висока вірогідність застосування ядерної зброї у протистоянні Росії і Заходу.

Західні союзники відмовилися надавати Міністерству інформації України обладнання, яке могло б глушити російський теле- і радіосигнали в Криму.

Українська влада не до кінця виконує ті обіцянки, які дає західним партнерам. Тож Захід вже втомився від України з її проблемами.

Західні партнери будуть надавати підтримку Україні лише у випадку, якщо Україна продемонструє єдність влади і прагнення працювати разом в ім'я змін у державі.

Кримські татари виходять з того, що в нинішній ситуації Україна має зробити все для того, аби кримська тема не тільки не сходила з порядку денного, а й була найголовнішою.

Україна відновить свої заклики про надання летального оборонного озброєння від західних союзників, якщо Мінські угоди не будуть виконуватися.

Керівництво України вважає украй бажаним отримати від Заходу зброю для захисту своєї територіальної цілісності, оскільки спроби північного сусіда дестабілізувати країну навряд чи припиняться.

Захід повинен розмістити протитанкове озброєння поблизу України, щоб допомогти країні у разі подальшого наступу російських сил на її територію.

Найграндіозніша музична подія року очима відвідувача.