ЗСУ

За інформацією МО, максимальна висота застосування десантної парашутної системи — 8 кілометрів.

Полковника ЗСУ Івана Без'язикова Апеляційний суд Києва залишив під вартою до 8 лютого.

В ході зустрічі представників Генштабу ЗСУ і Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ українська сторона наголосила на важливості нарощування сил міжнародних спостерігачів для моніторингу ситуації навколо виконання Мінських домовленостей.

Тіла трьох бійців сьогодні передали з окупованої частини Донецької області.

Міністерство оборони України видало наказ про допуск до експлуатації автомобіля у Збройних Силах України.

За минулу добу у зоні збройного конфлікту на Донбасі було поранено трьох військовослужбовців Збройних сил України.

Керівник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що у 2016 році понад 69 тисяч військовослужбовців уклали контракт із ЗСУ.

Підрозділи Збройних сил України зайняли нові позиції на Світлодарській дузі в межах лінії розмежування, не порушуючи Мінські домовленості.

Одним із напрямків комплектування штатних офіцерських посад Збройних сил України у 2017 році розглядається впровадження призову офіцерів запасу на військову службу за призовом терміном на 18 місяців.

Рішення прийняте на виконання Воєнної доктрини.

Державний концерт «Укроборонпром» силовим структурам України за 9 місяців поточного року 6209 одиниць озброєння та військової техніки.

Колишнього начальника розвідки одного з армійських корпусів затримали всередині грудня.

Бойовики та «високопосадовці» «ДНР» почали вивозити з Дебальцевого свої родин через плітки про підготовку наступу української армії на місто.

Протягом дня російсько-окупаційні війська продовжили обстріли наших позицій.

Військовий розвідник, полковник ЗСУ, звільнений з полону бойовиків влітку-2016, Іван Без'язиков мав посвідчення, підписане ватажком «ДНР» Олександром Захарченком.