ЗМІ

Німецьке видання Tagesspiegel отримало лист з погрозами, у якому написано, що 22 квітня в країні знову прольється кров.

Розповідаючи про ситуацію навколо анулювання ліцензії на мовлення, працівники радіо розповідають, що 2 роки зусиль по донесенню їхньої позиції до керівництва спочатку НТКУ, а згодом новоствореного НСТУ пройшли марно…

Російські пропагандистські ЗМІ опублікували наслідки ракетних ударів по авіабазі військ Башара Асада у Сирії.

В окупованому Росією Криму біля будівлі Верховного суду затримано журналіста Тараса Ібрагімова та Османа Аріфма.

Президент Росії Володимир Путін підписав законопроект, що дозволяє судам обмежувати можливість ЗМІ вести трансляції з судових засідань.

Поліція встановлює всі обставини події.

Спроба зобов'язати працівників ЗМІ подавати е-декларації – це один із варіантів розстановки прапорців, за які не можна виходити, елемент тиску на журналістів. Адже маючи недосконалу податкову систему, завжди можна щось знайти.

Лондонська поліція просить засоби масової інформації не називаюти імені нападника, щоб не зашкодити на критичному етапу розслідування.

Комітет з питань запобігання та протидії корупції рекомендував парламенту прийняти поправку до закону України про запобігання і протидії корупції, яку внесла нардеп від НФ Тетяна Чорновол.

За даними МЗС, поліція хотіла з'ясувати їхні особи.

Українського журналіста Романа Цимбалюка, якого затримала московська поліція, відпустили з райвідділку.

В Національній спілці журналістів України видали спеціальну газету на захист друкованих ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські газети».

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що не має намір приділяти багато уваги спілкуванню з пресою.

Російське державне інформагентство «РИА Новости» опублікувало фейк про Україну і нібито радіоактивний витік, пославшись на публікацію в норвезькому виданні, де про Україну згадки немає.

Російські пропагандистські ЗМІ почали досить лояльно висвітлювати діяльність народного депутата України (позафракційна) Надії Савченко.