ЗМІ

10 вересня роботу журналістів у пункті пропуску «Краківець», куди може прибути Міхеіл Саакашвілі, буде обмежена, але поруч облаштують місце для комунікації.

За даними ЗМІ, зустріч триватиме півгодини і відбудеться о 15:45 за місцевим часом (16.45 за Києвом).

Українські працівники ЗМІ сьогодні відзначають своє професійне свято – День журналіста.

Люди, які готують інформацію, мають поставити собі за мету не «гнатися» за оперативністю, а готувати зважену інформацію, звертаючись до фахівців.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що не підпише закон, спрямований проти російської пропаганди в ЗМІ, який пропонує Демократична партія (ДПМ).

Ввечері 23 травня у Львові поліція затримала директора ДП «Львівський завод ЛОРТА» Олега Погребняка за підозрою у сутенерстві.

Поліція викликатиме на допит працівників ЗМІ та громадських активістів, які були присутні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Про що писав сатирично-гумористичний журнал 70 років тому.

Дані нібито були отримані ізраїльським шпигуном, впровадженим у лави ІДІЛ.

Замість цього він хоче роздавати представникам ЗМІ письмові відповіді.

На це місце претендує п'ять колишніх і теперішніх чиновників.

Кандидат в президенти Франції Емманюель Макрон виключає можливість присутності співробітників російських державних ЗМІ Russia Today (RT) і Sputnik на своїх передвиборних заходах.

Німецьке видання Tagesspiegel отримало лист з погрозами, у якому написано, що 22 квітня в країні знову прольється кров.

Розповідаючи про ситуацію навколо анулювання ліцензії на мовлення, працівники радіо розповідають, що 2 роки зусиль по донесенню їхньої позиції до керівництва спочатку НТКУ, а згодом новоствореного НСТУ пройшли марно…

Російські пропагандистські ЗМІ опублікували наслідки ракетних ударів по авіабазі військ Башара Асада у Сирії.