ЗМІ

Росія мала зв'язок з представниками виборчої команди Дональда Трампа в США та активістами британської агітаційної кампанії за вихід з Євросоюзу (Brexit).

Народний депутат України («Народний фронт») Михайло Гаврилюк знову посварився з українським журналістом Василем Крутчаком та іншими представниками ЗМІ через те, що вони вели відеозйомку в їдальні Верховної Ради.

Сенатор США Кріс Мерфі заявив, що його шокували слова мера Львова Андрія Садового, який спробував виправдати наявність у своєї сім'ї низки ЗМІ.

Принц Гаррі і Меган Маркл зустрічаються з літа минулого року. До листопада 2016-го їм вдавалося приховувати свій роман. Пара офіційно не повідомляла ще про заручини, проте в ЗМІ вже з'являються повідомленні про вагітність Меган Маркл.

10 вересня роботу журналістів у пункті пропуску «Краківець», куди може прибути Міхеіл Саакашвілі, буде обмежена, але поруч облаштують місце для комунікації.

За даними ЗМІ, зустріч триватиме півгодини і відбудеться о 15:45 за місцевим часом (16.45 за Києвом).

Українські працівники ЗМІ сьогодні відзначають своє професійне свято – День журналіста.

Люди, які готують інформацію, мають поставити собі за мету не «гнатися» за оперативністю, а готувати зважену інформацію, звертаючись до фахівців.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що не підпише закон, спрямований проти російської пропаганди в ЗМІ, який пропонує Демократична партія (ДПМ).

Ввечері 23 травня у Львові поліція затримала директора ДП «Львівський завод ЛОРТА» Олега Погребняка за підозрою у сутенерстві.

Поліція викликатиме на допит працівників ЗМІ та громадських активістів, які були присутні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Про що писав сатирично-гумористичний журнал 70 років тому.

Дані нібито були отримані ізраїльським шпигуном, впровадженим у лави ІДІЛ.

Замість цього він хоче роздавати представникам ЗМІ письмові відповіді.

На це місце претендує п'ять колишніх і теперішніх чиновників.