Ефір

Всесвітньо відомий кінорежисер – про зйомки нового фільму «Ефір» на Львівщині, «секрети» добротного кіно і непрості українсько-польські взаємини.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України у відповідь на скаргу слухача розпорядився прибрати з ефіру ресурсу «Громадське радіо» цитату з вірша митця Сергія Жадана.

Во время одной из наших последних встреч в эфире Виктория Сюмар сказала мне, что считает свою работу в парламенте связанной прежде всего с принятием конкретных законодательных инициатив, и я считаю такую позицию наиболее точным пониманием миссии депутата Верховной Рады.

Телепрограма «Шустер live», ведучим якої є Савік Шустер, і далі виходитиме в ефір попри заборону телеведучому працювати в Україні.

Програма «Вечірній квартал» не вийшла в ефір 7 листопада на телеканалі «1+1», оскільки при програмуванні поточного тижня сталася технічна помилка.

Новий випуск «Вечірнього каналу», запланований на 21:15 вчора, 7 листопада, не був випущений в ефір на телеканалі «1+1».

Голова Нацради вважає, що якість вітчизняних серіалів страждає, але поява власного продукту – це вже успіх.

Телеканал ATR від учора відновив своє мовлення у Києві. Його мета — в першу чергу підтримувати тих своїх глядачів, які живуть в Криму.