Доступні ліки

198 препаратів для лікування цукрового діабету, серцево-судинних недуг і бронхіальної астми пацієнти можуть придбати безкоштовно або з невеликою доплатою.

За півроку дії програми «Доступні ліки» українці отримали препаратів на суму понад 235 млн грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко в інтерв'ю ZN.UA.

Реєстр препаратів, що входять до програми реімбурсації (відшкодування вартості) «Доступні ліки», розширюється за рахунок нових виробників.

До оновленого списку ввійшли 199 препаратів від 43 виробників.

За останній місяць правом отримати медикаменти безкоштовно або з невеликою доплатою скористалося 1,5 млн. українців. Уряд виділяє додаткові кошти.

На сьогодні майже 6 тисяч аптек долучилися до урядової програми “Доступні ліки”.

Урядову програму «Доступні ліки» можуть розширити, включивши до неї препарати від дитячих хвороб, алергії та для онкозахворювань.

До урядової програми «Доступні ліки» приєдналися понад 5 тис. аптек.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував розширення дії програми надання населенню доступних ліків. Про це у понеділок, 24 квітня, пише «Урядовий портал».

На Харківщині за програмою «Доступні ліки» вже видано медпрепаратів майже на 1 млн грн.

Кореспондент «ВЗ» перевірила, чи можуть хворі на серцево-судинні недуги, астму і діабет розраховувати на безкоштовні препарати.

Участь у програмі «Доступні ліки» беруть понад 2 тисячі аптек в Україні.

У середу, 5 квітня, на Львівщині стартував пілотний проект Кабміну «Доступні ліки», у рамках якого мешканці зможуть отримати безкоштовні ліки у аптеках.

Реєстр містить 157 торгових найменувань препаратів.