Донецьк

На Донецькому напрямку унаслідок обстрілу зі сторони бойовиків загинув військовий.

Загалом за минулу добу незаконні збройні формування 13 разів порушили перемир’я. Унаслідок бойових дій втрат серед українських військовослужбовців немає.

Слідчий комітет Росії займеться розслідуванням обстрілів Донецька, у результаті яких постраждали і загинули діти.

На «Донецькій фільтрувальній станції» внаслідок обстрілу пошкоджено резервний хлоропровід та зберігається висока ймовірність попадання снарядів в основний.

4 листопада в окупованому Донецьку виступили кілька російських виконавців — Юрій Кононов і група «Російський характер», Лада Денс і Авраам Руссо.

У неділю, 29 жовтня, на Львівщині відбулося голосування за депутатів та голів восьми об'єднаних територіальних громад.

В мережі почали поширюватися відео з місця вибуху в одному з житлових будинків окупованого Донецька ввечері 26 жовтня.

Верховний суд Нідерландів дозволив залишити засекреченими документи, що стосуються загибелі Boeing-777 Malaysia Airlines рейсу МН17 в липні 2014 року в Донецькій області.

Бойовики 22 рази порушили перемир'я за минулу добу. Унаслідок бойових дій поранено одного українського військовослужбовця. Про це повідомляє Прес-центр штабу АТО.

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ помітив поблизу з окупованим Донецьком 40 танків.

Бойовики доповіли командуванню, що причиною стало застосування силами АТО підривних зарядів з використанням безпілотного літального апарату.

Представники ОБСЄ помітили на російських прикордонних КПП похоронні фургони, які прямували з Росії на окуповані території.

Бойовики проросійської терористичної організації «ДНР» на 16 років посадили до в'язниці уродженку Львова, яку звинуватили в «шпигунстві» та «екстремізмі».

У результаті бойових дій сталося пошкодження лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції, яка централізовано забезпечує водою Авдіївку.

Чинний голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі, глава МЗС Австрії Себастьян Курц закликав проросійських бойовиків на Донбасі не ставити під загрозу виконання Мінських угод.