Донецьк

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ помітив поблизу з окупованим Донецьком 40 танків.

Бойовики доповіли командуванню, що причиною стало застосування силами АТО підривних зарядів з використанням безпілотного літального апарату.

Представники ОБСЄ помітили на російських прикордонних КПП похоронні фургони, які прямували з Росії на окуповані території.

Бойовики проросійської терористичної організації «ДНР» на 16 років посадили до в'язниці уродженку Львова, яку звинуватили в «шпигунстві» та «екстремізмі».

У результаті бойових дій сталося пошкодження лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції, яка централізовано забезпечує водою Авдіївку.

Чинний голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі, глава МЗС Австрії Себастьян Курц закликав проросійських бойовиків на Донбасі не ставити під загрозу виконання Мінських угод.

Спочатку стратегічною метою захоплення російської влади були не Донецьк та Луганськ, а інше місто

У Донецьку обвалилися кілька поверхів будівлі університету економіки і торгівлі.

Зафіксовано прибуття в Олександрівку (західна околиця Донецька) і район Трудовскіє (Петровський район Донецька) груп снайперів із РФ.

Мати зниклого у Донецьку блогера Станіслава Васіна (справжнє прізвище – Асєєв) припинила виходити на зв'язок.

Включена до виборчого списку Радикальної партії під № 28 Валерія Заружко проходить до Верховної Ради після дострокового припинення депутатських повноважень Андрія Артеменка.

Ватажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко назвав підконтрольний йому Донецьк окупованим містом.

Бойовики «ДНР» і «ЛНР» у вівторок провели паради в окупованих ними Донецьку і Луганську, незважаючи на те, що наявність важкого озброєння в цих містах є порушенням Мінських угод.

На параді бойовики використають навчально-тренувальний L-29.

В окупованому Донецьку на березі річки Кальміус було знайдено тіло жорстоко вбитого 15-річного підлітка.