Грузія

Прем'єр Квірікашвілі підтвердив бажання грузинської сторони співпрацювати з МКС і готовність надати слідству всі необхідні для розслідування матеріали.

Ігор Долгов також раніше був головою Місії України при НАТО і послом України в Бельгії.

Комітет громадянських свобод Європейського парламенту одноголосно підтримав візову лібералізацію для Грузії.

У ЄС роблять прогнози, що Україна отримає безвізовий режим пізніше, ніж Грузія.

13 грудня Рада Євросоюзу та Європарламент, погодили лібералізацію візового режиму з Грузією, повідомила доповідачка про безвізовий режим для України та Грузії у Європарламенті Марія Габріель у Twitter.

Східна політика Польщі повинна бути обережною, оскільки Росія ставить під сумнів існуючий міжнародний лад і вже продемонструвала свою агресивну сутність у Чечні, Грузії та Україні.

Генсек НАТО Йенс Столтенберг вважає, що нової холодної війни з путінською РФ немає, так як більше не існує блоку Варшавського договору і СРСР.

Про це повідомив народний депутат від БПП, екс-голова Комітету виборців України Олександр Черненко на своїй сторінці в Facebook.

Попередні результати підрахунку голосів на парламентських виборах в Грузії свідчать про те, що правляча партія  «Грузинська мрія – Демократична Грузія» здобула впевнену перемогу.

У парламент Грузії, за попередніми підрахунками, проходять лише дві партії — «Грузинська мрія — Демократична Грузія» і «Єдиний національний рух».

У Грузії о 8:00 за місцевим часом (о 7:00 за київським) відкрилися 3645 дільниць для голосування по виборах до парламенту.

У результаті вибуху значно пошкоджена задня частина машини.

Російський журналіст Олександр Сотник залишив свою батьківщину через погрози з боку силових структур.

Франція надішле до Грузії експерта, який допоможе впровадити систему протиповітряної оборони.

Колишній мер Києва Леонід Черновецький вирішив балотуватися в парламент Грузії в якості кандидата в мажоритарні депутати від Кобулетського району Аджарії, де він постійно проживає в протягом останніх п'яти років.