Грузія

В одному з найбільш елітних готелів Батумі Leogrand увечері 24 листопада сталась страшна пожежа, в результаті якого загинули 12 осіб.

У Тбілісі проводиться спецоперація, були чутні звуки пострілів і вибухів.

Археологи знайшли в Грузії фрагменти глечиків віком у 8 тис. років, на яких виявили залишки найдавнішого в світі вина.

Міграційна служба пояснила,чому відмовила Саакашвілі у наданні статусу «біженця».

Державна міграційна служба відмовила екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі у статусі біженця.

 Товстосуми з різних країн випробовують грузинські казино, російські туристи – нерви грузинів.

Держприкордонслужба ініціювала скасування посвідок на проживання 6 громадянам Грузії, 10 громадянам Грузії було заборонено в’їзд до України.

Чому Революція троянд у Грузії була успішнішою, ніж два Майдани в Україні?

Спеціальний представник держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що Україна і Грузія поки не готові до вступу в Північноатлантичний альянс.

Органи української прокуратури проводять перевірку запиту грузинської сторони про екстрадицію екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Попри те, що з 2014 року Україна не контролює частину кордону, потік нелегальних мігрантів, які прагнуть потрапити у країни ЄС, збільшився лише у цьому році.

Багатонаціональні військові навчання НАТО Agile Spirit 2017 почалися в Грузії 3 вересня.

Екс-глава Одеської ОДА, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявляє, що грузинська влада готує йому нове звинувачення – підготовку держперевороту в Грузії, щоб по прибутті в Україну його арештували з метою екстрадиції.

Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів декількох країн, зокрема України, запит про екстрадицію екс-президента країни Міхеїла Саакашвілі.

Грузинські військові на чолі з міністром оборони Грузії візьмуть участь в урочистому параді на честь Дня незалежності України.