Грузія

Спеціальний представник держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що Україна і Грузія поки не готові до вступу в Північноатлантичний альянс.

Органи української прокуратури проводять перевірку запиту грузинської сторони про екстрадицію екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Попри те, що з 2014 року Україна не контролює частину кордону, потік нелегальних мігрантів, які прагнуть потрапити у країни ЄС, збільшився лише у цьому році.

Багатонаціональні військові навчання НАТО Agile Spirit 2017 почалися в Грузії 3 вересня.

Екс-глава Одеської ОДА, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявляє, що грузинська влада готує йому нове звинувачення – підготовку держперевороту в Грузії, щоб по прибутті в Україну його арештували з метою екстрадиції.

Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів декількох країн, зокрема України, запит про екстрадицію екс-президента країни Міхеїла Саакашвілі.

Грузинські військові на чолі з міністром оборони Грузії візьмуть участь в урочистому параді на честь Дня незалежності України.

Головна прокуратура Грузії звернулася до Польщі у зв'язку з поширеною інформацією про візит екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в цю країну.

Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявляє про готовність вимагати від США видати екс-президента Міхеіла Саакашвілі, якщо він вирішить оселитися в цій країні.

Прокуратура Грузії заявляє, що не отримувала від України вимогу про передачу Леоніда Черновецького українській стороні.

Україна вестиме переговори з Грузією стосовно Плану дій щодо членства в НАТО.

Президент України Петро Порошенко відвідав лінію окупації Російською Федерацією грузинської Південної Осетії в селі Одзісі.

У суботу, 3 червня, на магістральному газопроводі в Аджарії виникла аварійна ситуація, внаслідок чого припинено подачу природного газу місту Батумі, а також Хелвачаурскому муніципалітету і селищу Сарп.

Президент Грузії на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі подякував йому за підтримку євроатлантичного курсу Грузії і територіальної цілісності країни, а також проведення в Тбілісі весняної сесії ПА НАТО.

У Грузії обурені через те, що спецпредставник Євросоюзу з питань кризи на Південному Кавказі і в Грузії Герберт Залбер привітав президента невизнаної Південної Осетії. У Грузії хочуть, щоб він «був замінений на іншу особу».