Грузія

28 березня прем'єр-міністр Грузії разом зі студентами вирушить до Афін, а після цього — до Брюсселя.

У Грузії 26−28 березня заплановані урочисті заходи на честь введення безвізового режиму з країнами Європейського союзу.

У Грузії заарештували сина екс-голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе

В Офіційному журналі Європейського союзу 8 березня опубліковано рішення про введення безвізового режиму для громадян Грузії.

Євросоюз затвердив рішення про скасування візових вимог для громадян Грузії, яке набуде чинності до кінця березня.

У понеділок Євросоюз остаточно затвердить рішення про скасування візових вимог для громадян Грузії, яке набуде чинності до кінця березня.

Прем'єр Квірікашвілі підтвердив бажання грузинської сторони співпрацювати з МКС і готовність надати слідству всі необхідні для розслідування матеріали.

Ігор Долгов також раніше був головою Місії України при НАТО і послом України в Бельгії.

Комітет громадянських свобод Європейського парламенту одноголосно підтримав візову лібералізацію для Грузії.

У ЄС роблять прогнози, що Україна отримає безвізовий режим пізніше, ніж Грузія.

13 грудня Рада Євросоюзу та Європарламент, погодили лібералізацію візового режиму з Грузією, повідомила доповідачка про безвізовий режим для України та Грузії у Європарламенті Марія Габріель у Twitter.

Східна політика Польщі повинна бути обережною, оскільки Росія ставить під сумнів існуючий міжнародний лад і вже продемонструвала свою агресивну сутність у Чечні, Грузії та Україні.

Генсек НАТО Йенс Столтенберг вважає, що нової холодної війни з путінською РФ немає, так як більше не існує блоку Варшавського договору і СРСР.

Про це повідомив народний депутат від БПП, екс-голова Комітету виборців України Олександр Черненко на своїй сторінці в Facebook.

Попередні результати підрахунку голосів на парламентських виборах в Грузії свідчать про те, що правляча партія  «Грузинська мрія – Демократична Грузія» здобула впевнену перемогу.