Громадянство

Із 2013 року влада Кіпру зуміли залучити до країни понад 4 мільярди євро, продаючи громадянство за схемою «золотої візи».

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі має право на публічний судовий розгляд питання про втрату українського громадянства.

Президент Петро Порошенко заявив, що питанням можливого повернення в Україну колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, позбавленого громадянства, мають займатися МВС, міграційна та прикордонна служби.

Новий політичний скандал за участі екс-президента Грузії може спалахнути напередодні засідання Генасамблеї ООН.

Литва закликає українську владу дати екс-голові Одеської облдержадміністрації Міхеїлові Саакашвілі можливість відстояти в суді право на громадянство.

Дві знакові події, що відбулися в Україні майже одночасно, — позбавлення громадянства Саакашвілі і закриття кримінальної справи  проти Пашинського —  це симптоматика.

Позбавлення громадянства – дубина для «неугодних», попередження для норовливих.

У відомстві закликали громадян України не піддаватися на подібні провокації й застерегли від здійснення поїздок до Російської Федерації.

Екс-глава Нацполіції України Хатія Деканоїдзе повернула грузинське громадянство.

Що криється за позбавленням громадянства Михайла Саакашвілі — дотримання законності чи зведення політичних порахунків?

У зв'язку з прийняттям поправок до російського законодавства про громадянство українські політв'язні, кримчани Олег Сенцов і Олександр Кольченко, які перебувають в ув'язненні у Росії, можуть розраховувати на обмін та повернення в Україну.

Закон передбачає позбавлення громадянства Росії іноземців, яких засудили за «екстремістським» чи «терористичними» статтями, а також вводить присягу для отримання іноземцями громадянства РФ.

Комітет захисту журналістів закликав владу Білорусі відновити громадянство загиблого журналіста Павла Шеремета.

Хатія не виключає вірогідність свого повернення у політику.

Інформація про повернення громадянства колишній очільниці нацполіції України, Хатії Деканоідзе зявилася у ЗМІ ще в травні. Нині ж вона підтвердила цю інформацію, йдеться у «Світському житті».

«Президент повернув громадянство Грузії, я повернула громадянство Грузії», — розповіла Хатія Катерині Осадчій на Alfa Jazz Fest у Львові.

Джерело: ТСН.

Олександр Боровик оскаржує президентський указ про позбавлення його українського громадянства.