Громадянство

Бразильський захисник «Шахтаря» Ісмаїлі близький до того, щоб уже найближчим часом отримати українське громадянство.

Народний депутат України Олександр Онищенко планує отримати в Німеччині робочу візу, а не громадянство.

Депутати від польської партії «Право і справедливість» пропонують продавати іноземцям польське громадянство.

Під час економічної конференції Future Investment Initiative людиноподібний робот на ім’я Софія отримав громадянство Саудівської Аравії.

Вищий адміністративний суд визнав законним указ президента Петра Порошенка про припинення українського громадянства колишнього виконуючого обов'язки заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Боровика.

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі за позовом лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі щодо листа Державної міграційної служби про повідомлення щодо позбавлення його громадянства.

Ми досить часто чуємо про розробку того чи іншого робота, але Sophia перша в світі, хто має цивільні права.

Міністр з питань імміграції Бельгії Тео Франкен заявив, що його країна може надати політичний притулок лідеру Каталонії Карлесу Пучдемону, якого напередодні відсторонив офіційний Мадрид.

Міграційна служба пояснила,чому відмовила Саакашвілі у наданні статусу «біженця».

Адміністрація Президента відмовилася надати копію указу президента про припинення громадянства Міхеіла Саакашвілі, пославшись на її конфіденційність.

Із 2013 року влада Кіпру зуміли залучити до країни понад 4 мільярди євро, продаючи громадянство за схемою «золотої візи».

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі має право на публічний судовий розгляд питання про втрату українського громадянства.

Президент Петро Порошенко заявив, що питанням можливого повернення в Україну колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, позбавленого громадянства, мають займатися МВС, міграційна та прикордонна служби.

Новий політичний скандал за участі екс-президента Грузії може спалахнути напередодні засідання Генасамблеї ООН.

Литва закликає українську владу дати екс-голові Одеської облдержадміністрації Міхеїлові Саакашвілі можливість відстояти в суді право на громадянство.