Громадянство

або Чому депутати більше не хизуються одне перед одним іноземним громадянством.

Якщо будуть офіційні підтвердження щодо іншого громадянства Романа Насірова, силові структури повинні запустити процедуру призупинення українського громадянства.

Позафракційний народний депутат Андрій Артеменко просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправними дії генерального прокурора Юрія Луценка, який за словами адвокатів ініціював припинення українського громадянства депутата.

Народний депутат Андрій Артеменко просить Вищий адміністративний суд України визнати незаконним і скасувати указ Президента про припинення українського громадянства Артеменка.

Указ датований 29 квітня, однак на офіційному порталі глави держави наразі немає відомостей про цей документ.

Зокрема, за словами Ганни Залізняк, 88% опитаних позитивно та швидше позитивно ставляться до твердження, що кожен громадянин зобов’язаний володіти українською як мовою свого громадянства.

Колишній голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе 12 квітня повернула грузинське громадянство, інформує «Грузія онлайн» з посиланням на Громадського мовника Грузії.

Народний депутат Андрій Артеменко назвав необгрунтованим можливе позбавлення його громадянства України і оскаржуватиме його в разі підтвердження інформації.

Президент України Петро Порошенко в суботу, 29 квітня, підписав указ про припинення громадянства нардепа Андрія Артеменка, який раніше нібито передав колишньому раднику Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією.

Слідство зібрало достатньо документів, які вказують на те, що депутат отримав громадянство Канади.

У 2015 році близько 840 тисяч осіб отримали громадянство однієї з держав-членів Європейського Союзу, порівняно з 890 тисяч в 2014 році і 980 тисяч в 2013 році.

Австралія посилить міграційне законодавство і ускладнить процедуру отримання громадянства країни.

Перший заступник голови комітету російської Держдуми у справах СНД і зв’язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін припускає, що РФ може надати громадянство екс-беркутівцям Олександру Костюку, Владиславу Мастезі, Артему Войлокову і Віталію Гончаренку, підозрюваних у вбивствах майданівців.

Угорщина вважає цілком нормальним наявність подвійного громадянства у своїх громадян, які проживають в Україні, і проти покарання за подібні речі.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Генадій Москаль звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням негайно внести до Верховної Ради подання про позбавлення позафракційного народного депутата Віктора Балоги депутатської недоторканності через наявність у нього громадянства Австрії.