Гройсман

В інвестиційній компанії Dragon Capital у Києві проходять обшуки, вилучається техніка, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Найближчим часом родини, що зекономили Україні гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.

За І квартал 2017 року некомплект поліцейських в Україні зменшився на 5 тисяч чоловік.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував розширення дії програми надання населенню доступних ліків. Про це у понеділок, 24 квітня, пише «Урядовий портал».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що підвищення цін на газ не передбачається.

Розвиток економіки України пов'язаний зі зростанням експорту, і в цьому році вже є перші ознаки зростання експорту, але надалі потрібно добитися стійкого його зростання.

Володимир Гройсман готовий обіймати посаду Прем’єр-міністра України до 2020 року.

Кабмін з ініціативи прем'єр-міністра Володимира Гройсмана пропонує Верховній Раді скасувати відпустку для людей, які усиновили новонароджених дітей одразу з пологового будинку.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав громадян з Великоднем.

Участь у програмі «Доступні ліки» беруть понад 2 тисячі аптек в Україні.

Цього навіть президентові хочеться, але колеться.

Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко відповіла на слова прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який запропонував передати її Росії замість грошей за газ.

Кабінет міністрів відмовився схвалити проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2016 році.

Прем’єр-міністр України розповів про наміри реалізувати проект пенсійної реформи восени.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсманзаявив, що заплановане на жовтень підвищення пенсій стосуватиметься близько 5,6 млн осіб.