Гройсман

Українці матимуть освітлення, а штучно створену кризу в енергетиці подолають.

Міжнародний валютний фонд погодився скасувати вимогу про підвищення пенсійного віку.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує бездефіцитний Пенсійний фонд до 2024 року.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до Ради національної безпеки України з проханням вивчити вплив блокади Донбасу на життя українців і вирішити це питання.

Початок запланований на 17.00.

Підстав для відставки Кабінету Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом немає.

За словами прем'єра, чутки про зростання цін є неправдивими.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відповіла на звинувачення прем'єр-міністра Володимира Гройсмана: «Всі ці образи – це свідчення слабкості і нездатності діяти морально, духовно і чесно».

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко «матір'ю економічної слабкості і популізму в Україні».

Сьогодні українські виробники не можуть купувати вугілля в Роттердамі, оскільки воно набагато дорожче за вугілля на українському ринку.

Постанова Верховної Ради про відставку прем'єра Володимира Гройсмана без відставки Кабміну неконституційна.

Прем'єр Володимир Гройсман заявляє, що енергетичний штаб в понеділок  розглядатиме питання ведення надзвичайного стану в енергетиці.

За його словами, така боротьба з контрабандою не повинна негативно впливати на громадян країни.

Ряд народних депутатів України зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про відставку Володимира Гройсмана з поста прем'єр-міністра.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вступився за колишнього керівника Одеської митниці Юлію Марушевську, проти якої розпочали розслідування через премію в розмірі 500 гривень.