Гройсман

За західну освіту своїх нащадків вітчизняні політики викладають кругленькі суми.

Найближчим часом в Україні буде створено робочу групу, яка напрацює законопроект щодо посилення відповідальності за тиск на бізнес, заявив у понеділок, 9 жовтня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні круглого столу «Культура доброчесності – як рушійна сила сталого розвитку», повідомив Укрінформ.

Глава уряду Володимир Гройсман заявив, що президент Петро Порошенко підписав законопроекти в рамках пенсійної реформи.

Ми й надалі набагато більше купуємо за кордоном, ніж продаємо за кордон… Як наслідок, гривня “просідає”… Що потрібно для того, аби наростити наш експорт? Прискорення економічного зростання. Цього року воно на рівні 2,5% ВВП, а у найближчі два роки, обіцяють в уряді, може сягнути 6−7%. Аби це стало реальністю, потрібне різке збільшення обсягу прямих іноземних інвестицій.

Кабінет міністрів проводить відбір на нові посади державної служби в Директорат координації державних політик та стратегічного планування.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що говорити про те, що курс долара сягне 30 гривень до кінця наступного року, немає підстав.

У разі, якщо Верховна Рада підтримає законопроекти щодо  пенсійної реформи на початку жовтня, цього ж місяця може бути збільшено пенсії 9 мільйонів осіб.

Прем'єр Володимир Гройсман закликав народних депутатів ухвалили пенсійну реформу наступного пленарного тижня.

Кабінет міністрів заклав у проект державного бюджету на 2018 рік 40 мільярдів гривень на українські дороги

На зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари.

Неефективні 3,5 тис. державних підприємств призводять до збитків у близько 90 млрд гривень.

Вже з 1 січня 2018 року рівень заробітної плати для вчителів піднімуть на 25%.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що уряд не підтримує і не ухвалюватиме жодних рішень щодо підвищення ціни на газ для населення.

Ну не парадокс? Людина добивається реальних успіхів, рятує безнадійно збиткову державну компанію, роблячи її прибутковою, — а один із міністрів цієї держави поливає цю людину брудом…

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що пенсійна реформа передбачає запровадження абсолютно прозорих і однакових для всіх умов виходу на пенсію.