Гройсман

За словами прем'єра, пенсійна реформа дозволить ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, а отримані кошти будуть спрямовуватися на підтримку пенсіонерів.

Кабінет міністрів України ліквідує неефективні митниці. Про це у четвер, 16 березня, під час щорічної інвестиційної конференції у Києві сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пише «Укрінформ».

Всі державні посадовці повинні бути рівними перед законом і не прикриватися мандатами для зловживання владою.

Уряду потрібно значно покращити систему корпоративного управління і відповідна робоча група вже працює над покращенням механізмів і зміною системи приватизації в Україні. Про це у четвер, 16 березня, під час щорічної інвестиційної конференції у Києві, сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Україні допоможуть в об'єданні церкви.

Туреччина заборонила кораблям відвідувати анексований Росією Крим.

Засновник компанії Tesla Ілон Маск готовий запустити в Україні проект із збереження відновлюваної енергії

Легкая несдержанность Президента, выразившаяся в спиче на Харьковском тракторном заводе: — «Кто-то очень хочет расшатать лодку, кому-то очень хочется с флагами походить по проспектам, выкрикивая «Геть». Почему? Потому что работать не умеют. Ничего, даже собачьей будки в жизни не построили и призывают к дестабилизации в стране. Мы не позволим этого сделать, нам с такими не по дороге», — говорит о том, что ему до смерти надоели всякие активисты с флагами, кричалками про «гиляку» с «москалякой» и безголовыми блокадами.

У 12 чи 13 містах України планується відкрити сучасні кардіоцентри.

Збитки України від блокування поставок вугілля з ОРДЛО складуть 3,5 млрд доларів і приведуть до скорочення майже 75 тисяч робочих місць.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман допускає тимчасове відновлення роботи Податкової міліції.

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що місто очікує від держави нову ділянку для облаштування полігону твердих побутових відходів, яка би відповідала усім стандартам та мала необхідні документи.

Блокування поставок вугілля на підконтрольну Україні територію знизить виробництво танків.

Українці матимуть освітлення, а штучно створену кризу в енергетиці подолають.

Міжнародний валютний фонд погодився скасувати вимогу про підвищення пенсійного віку.