Гройсман

Вже з 1 січня 2018 року рівень заробітної плати для вчителів піднімуть на 25%.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що уряд не підтримує і не ухвалюватиме жодних рішень щодо підвищення ціни на газ для населення.

Ну не парадокс? Людина добивається реальних успіхів, рятує безнадійно збиткову державну компанію, роблячи її прибутковою, — а один із міністрів цієї держави поливає цю людину брудом…

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що пенсійна реформа передбачає запровадження абсолютно прозорих і однакових для всіх умов виходу на пенсію.

Генпрокурор Юрій Луценко просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана не продовжувати контракт із очільником «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном.

Ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок, тому що в країні не було стратегічного бачення галузі авіаперевезень в цілому.

Міністр енергетики США Рік Перрі обговорив питання про розширення експорту американського вугілля в Україну з російським жартівником, який, на думку Перрі, був прем'єр-міністром України.

За словами прем'єра, мінімальна пенсія буде піднята з 949 грн до 1312 грн.

Керівництво компанії, яка володіє скандальною програмою бухгалтерської звітності M.E.Doc, звинувачують у втручанні в комп'ютерні системи Державної фіскальної служби.

Україна витрачає 4% ВВП на обслуговування зовнішнього боргу, що в грошовому еквіваленті становить понад 100 мільярдів гривень щорічно.

За словами прем'єр-міністра, Кабмін у 2017 році направить на ці цілі 730 мільйонів гривень.

Сотні народів світу взагалі не мають свого куточка на планеті. Тож унікальність українців у тому, що у них є держава, яка володіє величезним потенціалом.

ДП "Антонов зацікавлений у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоу-кост авіакомпаній.

Глава Адміністрації президента Ігор Райнін заявляє, що між президентом і прем'єром немає конфлікту, але є дискусії з окремих питань.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні, 19 липня, збирає уряд.