Грабовський

Одеська поліція спростовує інформацію про те, що знайдене тіло належить ключовому свідку у справі про вбивство Грабовського Федосенко.

Підозрювані у вбивстві адвоката Юрія Грабовського, який захищав в суді затриманого в Україні російського спецназівця Олександра Александрова, Максим Чмільов і Артем Яковенко дали свідчення і зізналися у ще одному вбивстві.

Мотивом вбивства адвоката Юрія Грабовського, який представляв в суді інтереси російського військовослужбовця ГРУ Генштабу Росії Алєксандра Алєксандрова, не була його професійна діяльність.

Результати слідства щодо вбивства адвоката Юрія Грабовського, який захищав в суді російських ГРУшників Єрофєєва і Александрова, будуть оприлюднені до 15 серпня.

Причини і мотиви вбивства адвоката російського ГРУшника Олександра Александрова Юрія Грабовського буде оприлюднено протягом тижня.

Голова Національної асоціації адвокатів України (НААУ) Лідія Ізовітова подала заяву до Головної військової прокуратури про залучення НААУ як потерпілої у кримінальному провадженні за фактом вбивства адвоката Юрія Грабовського.

У Генеральній прокуратурі України розповіли про затримання двох головних підозрюваних у вбивстві адвоката російського ГРУшника Олександра Александрова Юрія Грабовського.

Розслідування справи адвоката Юрія Грабовського може завершитися за 10−15 днів.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги не надавав адвокату Юрію Грабовському доручення для здійснення захисту російського спецпризначенця Алєксандрова.

Адвокати проводять власне розслідування щодо обставин вбивства колишнього захисника російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Грабовського.

Сьогодні у Києві проходить церемонія поховання вбитого адвоката Юрія Грабовського, який був захисником російського спецпризначенця Алєксандрова.

Захисниця російського ГРУшника Оксана Соколовська оприлюднила фото двох чоловіків, яких слідство підозрює у вбивстві її колеги Юрія Грабовського.

Процедуру упізнання проводила сестра убитого адвоката, яка зранку прибула до України, та його лікар.

Адвоката російського ГРУшника Олександрова Юрія Грабовського поховають в Києві на Лісовому кладовищі 2 квітня.

Вбивство адвоката одного з російських ГРУшників Юрія Грабовського точно було скоєно не з побутових мотивів.