Голос країни

Глядачі найграндіознішого вокального шоу визначилися з фаворитом «Голос країни 7».

Після перегляду минулої неділі прямого ефіру “Голос країни” на “1+1” мене не покидало відчуття, що на проекті мимоволі (а може, цілком свідомо) триває таке собі змагання між “русским миром” і “українським світом”.

Український естрадний співак Павло Зібров прийшов на пісенне шоу Голос країни. За умовами конкурсу, судді слухають виступ наосліп і мають повернутись до того, хто їм подобається.

Коли вперше чуєш спів Брії Блессінг, здається, ніби пісню виконує Квітка Цісик.

Хлопець з села Іванівки, що у Перемишлянському районі на Львівщині, захопив глядачів “Голосу країни” проникливим виконанням пісні “Два кольори”

25- річна монахиня Крістіна Скуччія перемогла у фіналі конкурсу “Голос країни” в Італії.

У четвертому сезоні співочого проекту «Голос країни» зірковими тренерами стануть Ані Лорак, Сергій Лазарев і Тамара Гвердцителі.

Офіційна церемонія зустрічі Президентів України та Чехії

Завершився третій сезон популярного вокального проекту каналу “1+1” «Голос країни. Все по-чесному»

Співак зізнався, що у нього є дівчина, і… вилетів з «Голосу країни».

На вокальному конкурсі “Голос країни” вирують пристрасті. Напруга поширюється не лише на учасників шоу, а й на зіркових тренерів. Тіна Кароль взялась критикувати підопічних Святослава Вакарчука. Під прискіпливе око співачки потрапила народниця Христина Соловій.

Стала відома четвірка тренерів «Голосу країни-3»

Вже дві неділі поспіль новий проект каналу “1+1” вокальне шоу “Голос. Діти” збирає перед екранами глядачів. Здавалося б, відмінностей від дорослого “Голосу країни” – не так і багато. Ті ж ведучі, Доманський і Осадча, сліпі прослуховування, музичний продюсер Костянтин Меладзе, трохи менше суддів (замість традиційних чотирьох – троє: Олег Скрипка, Тіна Кароль та LOBODA)… А ще – інший вік учасників. “Голос. Діти” – це змагання маленьких виконавців від 6 до 14 років. І саме в цьому віковому цензі – одночасно і родзинка шоу, і маніпулятивний гачок, на яких хочеш чи ні, але купуєшся.

ϳ</div></div></div></div> <aside id=

Архів новин

Далеке і близьке

Бойкот Ігор-1980 у Москві був не першим... 13.12, 18:27 716

Бойкот Ігор-1980 у Москві був не першим...

Олімпійський рух, відроджений 1896 року Де Кубертеном, міцно «прив’язаний» до політики.
  • FB
  • Twitter
  • G+
  • YT