Геращенко

Кількість українців, які перебувають у полоні у бойовиків на окупованому Донбасі, зросла до 157 осіб.

Двоє чоловіків із Закарпатської області, затримані у столиці із 6,5 кг вибухівки та боєприпасами, відмовляються давати свідчення слідчим.

Кількість українських заручників, яких утримують на окупованих територіях Донбасу і в Росії, зростає.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко обговорила з міністром Великої Британії у справах Європи та Америки Аланом Данканом безпекову ситуацію на Донбасі, порушення прав людини в окупованому Криму та пом'якшення візового режиму для українців.

Геращенко розповіла, що Порошенко обговорить з Волкером.

Ми повинні звільнити Донбас і Крим, посилюючи українську армію і дипломатичний фронт, – в синергії.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні в Бухаресті в неділю, 8 жовтня.

Петро Порошенко закликав урядовців і депутатів Верховної Ради зосередитися на виконанні Угоди про асоціацію з ЄС, яка 1 вересня нарешті запрацювала у повному обсязі. Заклик дуже актуальний. Адже наразі Україні в цій царині похвалитися нічим…

Віце-спікер Верховної Ради зазначила, що Україна не буде прислухатися до порад іноземних парнерів.

Перший заступник спікера Верховної Ради, представник України в Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко анонсувала зустріч в «нормандському форматі» на рівні політичних радників в серпні.

Бойовики підтверджують, що утримують 71 заручника із тих 137, які є в списках Києва.

Обговорення має відбутися 31 липня.

Переговори гуманітарної підгрупи в рамках «Мінська» щодо звільнення заручників в ОРДЛО залежатимуть від результатів телефонної розмови «нормандської четвірки».

Сьогодні українську сторону в гуманітарній підгрупі представляли Уповноважена ВР з прав людини В. Лутковська і керівник центру СБУ зі звільнення заручників Ю. Кочанов.

Вогнепальною зброєю в Україні на сьогодні офіційно володіє майже 1 мільйон громадян.