Генштаб

До лав ЗСУ планується призвати 6 тис. 360 осіб, Національної гвардії України – 3,5 тис., до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб.

За словами Муженка, навчання відбудуться у вересні.

Генеральний штаб Військово-Морських Сил України дозволив мобільним операторам запустити 3G в Житомирі та Бердичеві.

Російська Федерація наростила військову присутність на кордоні з Україною трьома мотострілецькими дивізіями, які по суті призначені для ведення швидких наступальних дій.

Генеральний штаб Збройних Сил та Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ уточнили методику моніторингу режиму припинення вогню, контролю за збереженням важкої зброї та розведенням сил та засобів.

Російська Федерація може залишити на території Білорусі частину своїх військ, які наразі готуються до перекидання для участі у військових навчаннях «Захід-2017».

Було затримано рейси до Анталії та Стамбула.

Селезньов пояснив, що офіцери запасу будуть проходити службу в тилових підрозділах.

У навчаннях беруть участь понад 2,5 тисячі російських десантників.

Ухвалення рішення про призов людей, які закінчили навчання на військовій кафедрі у навчальних закладах України, залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку.

Військовослужбовці ЗСУ та інших військових підрозділів зможуть розірвати контракт не чекаючи закінчення особливого періоду.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко заявив про те, що Кабінету міністрів на розгляд передана програма розвитку української армії до 2020 року, передає НВ.

Повітряні сили Збройних сил України завершили навчальні ракетні випробування на півдні країни.

Генеральний штаб Збройних Сил України створив оперативний військовий резерв з 85 тисяч осіб.

Керівника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка нагородили орденом Богдана Хмельницького.