Генштаб

Селезньов пояснив, що офіцери запасу будуть проходити службу в тилових підрозділах.

У навчаннях беруть участь понад 2,5 тисячі російських десантників.

Ухвалення рішення про призов людей, які закінчили навчання на військовій кафедрі у навчальних закладах України, залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку.

Військовослужбовці ЗСУ та інших військових підрозділів зможуть розірвати контракт не чекаючи закінчення особливого періоду.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко заявив про те, що Кабінету міністрів на розгляд передана програма розвитку української армії до 2020 року, передає НВ.

Повітряні сили Збройних сил України завершили навчальні ракетні випробування на півдні країни.

Генеральний штаб Збройних Сил України створив оперативний військовий резерв з 85 тисяч осіб.

Керівника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка нагородили орденом Богдана Хмельницького.

Начальника Генерального штабу генерала Віктора Муженка допитали в Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області як свідка у справі збитого 14 червня 2014 року в аеропорту Луганська літака Іл-76 із 49 військовослужбовцями.

Розслідування повинно встановити, яким чином бійці потрапили на передову.

Керівництво Генштабу ЗСУ потрібно замінити, тому що воно не виконує поставлені в час бойових дій завдання.

Підприємства обороно-промислового комплексу України мають достатні виробничі та коопераційні спроможності для того, щоб налагодити виробництво власного бойового літака, а також модернізувати та розробляти нові системи протиповітряної оборони.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко позбавив військових звань співробітників військової комендатури у Волновасі.

Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко заявив, що термін підготовки українських військових повинен тривати не менше двох місяців.

Кількість обстрілів з боку бойовиків у районі зруйнованого донецького аеропорту частково зменшилась лише останнім часом.