Генпрокурор

Кілька фракцій кличуть до Верховної Ради генерального прокурора Юрія Луценка для представлення подань на зняття недоторканності з народних депутатів.

За словами Луценка, це стане можливим після літніх канікул парламенту, доти Генпрокуратура готуватиме документи.

Пригадуєте «бородатий» монолог авторства Жванецького про раків? «Вчора бачив по п’ять рублів, але великих.

Екс-генпрокурор Віктор Шокін намагається через суд поновитися на посаді.

Новообраний президент Дональд Трамп схвалив кандидатуру сенатора від Алабами Джеффа Сешнса на посаду генпрокурора США.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що бере справу «айдарівця» Валентина Лихоліта під позивним «Батя» під особистий контроль.

Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу Львівської прокуратури нового прокурора області Юрія Квятківського.

Перший заступник генерального прокурора Юрій Севрук подав у відставку.

Під збільшувальним склом вітчизняний політикум і громадянське суспільство стежать за кожним кроком нового генерального прокурора Юрія Луценка.

Новопризначений генпрокурор Юрій Луценко назвав першочергові завдання, які буде вирішувати на новій посаді.

Знову зійти на владний Олімп колишньому політв’язневі режиму Януковича допомогли екс-нардепи від… Партії регіонів

У парламенті зареєстрували новий проект закону, який дозволяє стати генеральним прокурором України особі без юридичної освіти.

Завтра у Верховній Раді можуть проголосувати нові зміни в закон про прокуратуру, які дозволять Юрію Луценку очолити ГПУ.

Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка переконаний — прихильники «Правого сектора» намагались організувати масові заворушення, аби скоїти державний переворот в Росії.

Народні депутати фракцій парламентської коаліції сьогодні проведуть нараду щодо законопроекту, необхідного для врегулювання питання призначення нового генерального прокурора і дати голосування з цього приводу у Раді.