Галичина

 Штрихи до портрета правителя Австрійської імперії Франца І, який пришвидшив розвиток освіти в Гали

чині.

Під таким гаслом навпроти Львівської ОДА запрацював ще один Різдвяний ярмарок. Продавці нарікають, що про нього мало знають, тому покупців небагато.

Президент України Петро Порошенко, вочевидь, вважає, що Галичина обмежена Львівською областю.

Служба безпеки України затримала у Львові двох сепаратистів, членів так званої громадської організації «Галицький яструб», які працювали в інтересах Росії.

Журналіст «ВЗ» пройшла на колінах навколо чудотворного образа.

Чимало галичан вважають, що «в нашій державі навести порядок мають іноземці»

Улюбленець галериста Павла Гудімова, львівський художник Володимир Костирко зобразив Галичину на полотні. Жіночу постать у короні і тозі “міфотворець Галичини” оточив туром, ведмедем, однорогом, круком та оленем — саме цих тварин найчастіше зображували на гербах галицьких міст.

У Львові відбулася міжнародна конференція «Галицькі стратегії». Організувала її ГО «Європейська галицька асамблея» (ЄГА). Мета зустрічі – пошук шляхів економічного та політичного реформування Галичини та України. Почесними гостями стали міський голова Львова, екс-міністр економіки Павло Шеремета, німецький публіцист Вольфганг Темплін і угорський дипломат Тамаш Беркі.

Письменниця розповіла про свою нову книгу «Сентиментальні мандрівки Галичиною»

Олександр Аргат пише у твіттері про те, що в людні місця та транспорт засилаються люди, які нагнітають ситуацію.

Другу добу блокують виїзди з Яворівського полігона жінки з Яворівського та прилеглих районів. На полігоні цими днями проходять військову підготовку мобілізовані у Збройні сили із запасу військовослужбовці. “Не пустимо наших синів на війну!” — кричать добродійки.

Ветерани національно-визвольної боротьби закликають не проводити масові акції на честь річниці дивізії СС «Галичина», йдеться у зверненні за підписами голови братства Першої української дивізії Української національної армії Євгена Куцика та голови Львівського крайового братства ветеранів ОУН-УПА Олеся Гуменюка.

Влада львівської області попросила відмінити масові заходи, приурочені до річниці створення дивізії СС «Галичина» 28 квітня.

Несподівана колізія у резонансному судовому процесі про так званих хабарників з Миколаївської міськради Львівської області. Один з головних фігурантів справи – харківський підприємець Віктор Богдан — вдруге поспіль ігнорує виклик на допит. А без його «живих» показів процес загальмовано. За неповагу до суду колегія суддів, яка розглядає справу, вирішила оштрафувати бізнесмена на суму, еквівалентну двом мінімальним заробітним платам – 2436 грн. Якщо підприємець знову не з’явиться на судове засідання, його доставлять туди примусово.