Газпром

Господарський суд м. Києва дозволив списання 79,877 мільйона гривень дивідендів, що підлягають сплаті «Газпрому» від компанії «Газтранзит» в рахунок штрафу.

Вимоги російського монополіста «Газпрому» до НАК «Нафтогаз України» за правилом «бери або плати» були відхилені Стокгольмським арбітражем.

Остаточні розрахунки сумми компенсації у спорі «Нафтогазу» та «Газпрому» будуть відомі після завершення так званої «транзитної справи».

Україна отримала перемогу в Стокгольмському арбітражному суді завдяки газовим угодам 2009 року.

Павло Петренко пообіцяв найближчим часом показати цей результат в цифрах.

Міністр юстиції Павло Петренко заявляє, що робота над пошуком майна і коштів ПАТ «Газпром» з метою примусового стягнення 172 мільярдів гривень триває і вже є перші позитивні результати.

Приватне акціонерне товариство «Газтранзит», що частково належить російському монополісту «Газпром», виплатить своїм акціонерам 209,066 мільйона гривень дивідендів.

Російська компанія оскаржує примусове стягнення штрафу в Стокгольмському арбітражі.

Російський «Газпром» заявив, що в першому кварталі цього року поставив на окуповані території Донецької та Луганської областей понад 1,1 млрд кубометрів газу.

Сьогодні, 30 квітня, Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма розгляне справу «Нафтогаз»- «Газпром».

Газпром збільшив вимоги до «Нафтогазу України» в арбітражі Стогкольма з 31,7 мільярдів доларів до 37 мільярдів доларів.

У центральному офісі ПАТ «Газпром» голова правління компанії Олексій Міллер і генеральний керуючий італійського концерну Eni S.p.A. Клаудіо Дескальці підписали меморандум про взаєморозуміння.

 Російська компанія «Газпром» подала касаційну скаргу на рішення Господарського суду Києва від 5 грудня 2016 року.

На газопровід не можна буде оголошувати аукціони на використання його потужностей на 15 років в обсягах більших, ніж це робилося донині.

Останніми днями було зафіксовано суттєве падіння тиску у російській газотранспортній системі на газовимірювальній станції Суджа, головному пункті входу до української ГТС з боку Росії.