Газпром

Обмежувальні заходи вдарять на кредитоспроможність російського енергетичного сектора.

Апеляційний суд скасував рішення Господарського суду Києва про стягнення 79,877 мільйона гривень дивідендів з компанії «Газтранзит».

Державна виконавча служба стягнула з АТ «Газпром» 79,8 млн гривень до бюджету у рамках штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом України на російську компанію.

Господарський суд м. Києва дозволив списання 79,877 мільйона гривень дивідендів, що підлягають сплаті «Газпрому» від компанії «Газтранзит» в рахунок штрафу.

Вимоги російського монополіста «Газпрому» до НАК «Нафтогаз України» за правилом «бери або плати» були відхилені Стокгольмським арбітражем.

Остаточні розрахунки сумми компенсації у спорі «Нафтогазу» та «Газпрому» будуть відомі після завершення так званої «транзитної справи».

Україна отримала перемогу в Стокгольмському арбітражному суді завдяки газовим угодам 2009 року.

Павло Петренко пообіцяв найближчим часом показати цей результат в цифрах.

Міністр юстиції Павло Петренко заявляє, що робота над пошуком майна і коштів ПАТ «Газпром» з метою примусового стягнення 172 мільярдів гривень триває і вже є перші позитивні результати.

Приватне акціонерне товариство «Газтранзит», що частково належить російському монополісту «Газпром», виплатить своїм акціонерам 209,066 мільйона гривень дивідендів.

Російська компанія оскаржує примусове стягнення штрафу в Стокгольмському арбітражі.

Російський «Газпром» заявив, що в першому кварталі цього року поставив на окуповані території Донецької та Луганської областей понад 1,1 млрд кубометрів газу.

Сьогодні, 30 квітня, Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма розгляне справу «Нафтогаз»- «Газпром».

Газпром збільшив вимоги до «Нафтогазу України» в арбітражі Стогкольма з 31,7 мільярдів доларів до 37 мільярдів доларів.

У центральному офісі ПАТ «Газпром» голова правління компанії Олексій Міллер і генеральний керуючий італійського концерну Eni S.p.A. Клаудіо Дескальці підписали меморандум про взаєморозуміння.