Газпром

Початок будівництва трубопроводу Nord Stream 2 буде відкладено через заперечення з боку Данії, яка готує поправки, що закривають для проекту територіальні води країни.

Європейський союз (ЄС) планує затвердити ряд змін на енергоринку з метою отримати контроль над новим російським трубопроводом Північний потік-2.

«Газпром» завершив будівництво морських ділянок двох ниток «Турецького потоку» на території РФ і продовжив будівництво першої нитки у виключній економічній зоні Туреччини.

Російський Газпром відмовився виплачувати штраф на суму 172 млн грн, накладений Антимонопольним комітетом, тож стягнення коштів наразі відбувається у примусовому порядку.

У Стокгольмському арбітражі 9 жовтня починаються слухання щодо спору «Нафтогазу» і «Газпрому».

«Газпром» подав заявку на збільшення транзиту газу через Україну до 315 мільйонів кубометрів на добу.

НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» отримають остаточні рішення з формулою ціни на газ вже в Стокгольмському арбітражі.

Російська компанія «Газпром» звернулася до Верховного Суду України із заявою про перегляд рішення Вищого господарського суду, яким той відхилив касаційну скаргу компанії на рішення щодо стягнення з неї штрафу і пені, накладених Антимонопольним комітетом, в загальному розмірі 172 млрд гривень.

Російська компанія «Газпром» звернулася до Верховного суду України зі скаргою на рішення Вищого господарського суду щодо накладеного на компанію штрафу в загальному розмірі 172 млрд гривень.

У президента США Дональда Трампа не було альтернатив підписанню закону про санкції проти Росії. При майже одностайній позиції Палати представників (419 голосів з 435) і Сенату (98 з 100) Конгрес США подолав би президентське вето без жодних проблем. Тепер постає питання: на які  втрати від санкцій може піти російський бюджет заради поцуплених в України кримських нафтогазових родовищ?

Обмежувальні заходи вдарять на кредитоспроможність російського енергетичного сектора.

Апеляційний суд скасував рішення Господарського суду Києва про стягнення 79,877 мільйона гривень дивідендів з компанії «Газтранзит».

Державна виконавча служба стягнула з АТ «Газпром» 79,8 млн гривень до бюджету у рамках штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом України на російську компанію.

Господарський суд м. Києва дозволив списання 79,877 мільйона гривень дивідендів, що підлягають сплаті «Газпрому» від компанії «Газтранзит» в рахунок штрафу.

Вимоги російського монополіста «Газпрому» до НАК «Нафтогаз України» за правилом «бери або плати» були відхилені Стокгольмським арбітражем.