ГПУ

Генеральна прокуратура розслідує можливе ухилення від сплати податків головою депутатської групи «Відродження» у Верховній Раді Віталієм Хомутинніком.

Генеральна прокуратура розслідує можливе ухилення від сплати податків депутатом Верховної Ради Станіславом Березкіним з групи «Відродження».

Генпрокуратура отримала доступ до матеріалів справи за фактами можливого незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації головою Окружного адмінсуду Києва, досудовим розслідуванням якої займаються детективи Національного антикорупційного бюро.

Генпрокуратура розслідує можливе ухилення від сплати податків депутатом Верховної Ради Євгеном Мураєвим (позафракційний).

Генеральна прокуратура виявила, що на кінець 2016 року дебіторська заборгованість підприємств-постачальників перед Міноборони збільшилася втричі — на 2,4 млрд гривень і досягла, таким чином, рекордної суми — понад 6,1 млрд гривень.

4 серпня Департаментом з розслідування особливо тяжких злочинів в сфері економіки Генеральної прокуратури відкрито кримінальне провадження проти посадових осіб НАК «Нафтогаз України».

Генеральна прокуратура викликає на допит першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

Акціонери компанії екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка «Юнісон Груп» заявляють, що прокуратура не мала права передавати в ПАТ «Укрзалізниця» 1 тис. напіввагонів, що належать компанії.

Апеляційний суд Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборону користуватися, розпоряджатися та відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га та розташованих на цих ділянках об'єктах нерухомості так званої « Вертолітної площадки Януковича», власником якого є ТОВ «Амадеус Ко».

Генпрокуратура закрила справу проти скандального стрільця.

Слідство не знайшло складу злочину в діях депутата.

Наразі до кримінальної відповідальності притягнуто 46 громадян Російської Федерації.

Сергій Горбатюк звинувачує заступника генпрокурора Юрія Столярчука у навмисному блокуванні притягнення до відповідальності голови апеляційного суду Черкаської області.

Дмитру Сусу обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту і цілодобове носіння браслета.

Генеральна прокуратура розслідує кримінальне провадження за «численними фактами кримінальних правопорушень керівництва і службовців Національного антикорупційного бюро».