ГПУ

Як депутати і чиновники «освоюють» бюджетні гроші.

Майно та банківські рахунки колишнього секретаря РНБО, екс-голови Адміністрації президента Андрія Клюєва та його брата Сергія арештували у рамках кримінальних проваджень, які розслідує ГПУ як в Україні, так і за кордоном, повідомляє УНН з посиланням на ГПУ у неділю, 8 жовтня.

Метою такого рішення є недопущення протиправної тиску на бізнес.

Керівник Департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк живе у будинку і користується дорогим авто, записаними на друзів, родичів і родичів фігуранта справи, яку розслідував його департамент.

Генеральна прокуратура просила суд у січні 2017 року арештувати «інформацію» наявну в українських мобільних операторів за період січень-березень 2014 року (під час Революції гідності).

Слідчі Генпрокуратури сконцентрувалися на одній версії теракту, внаслідок якого загинув один із керівників Головного управління розвідки Міністерства оборони Максим Шаповал.

У рамках розслідування кримінального провадження за підозрою сина екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова накладено арешт на його майно та рахунки в банках в Україні, Італії та Швейцарії.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що 22 вересня вступило рішення суду про спецконфіскацію 200 мільйонів доларів банківських активів із оточення колишнього президента Віктора Януковича.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру щодо депутата групи «Воля народу» Олеся Довгого.

Генеральна прокуратура повернула депутату Верховної Ради Сергію Пашинському вилучений пістолет, із якого він стріляв у В'ячеслава Хімікуса.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що лідер партії «Рух нових сил», екс-глава Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі повинен заплатити штраф за незаконний перетин держкордону України.

Генпрокуратура розслідує 600 фактів катувань на непідконтрольних Україні частинах Донецької та Луганської областей.

Прокуратура Одеської області готує апеляційну скаргу на виправдувальний вирок Іллічівського міського суду щодо фігурантів справи про трагедію 2 травня 2014 року в Одесі.

В Україні завершилося розслідування майже всіх справ щодо оточення екс-президента України Віктора Януковича.

Слідство повідомило про підозру 300 особам, які підозрюються у скоєнні злочинів під час Майдану. Про це сказав в ефірі «112 Україна» начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.