Вибори

На виборах президента Росії Ксенія Собчак стане кандидатом від партії «Громадянська ініціатива».

Це станеться у разі остаточного ухвалення Виборчого кодексу.

У неділю, 12 листопада, у Словенії проходить другий тур президентських виборів.

Відсторонений Мадридом глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон закликав прихильників незалежності представити єдиний список для позачергових парламентських виборах.

Ксении Собчак не просто разрешили сделать заявление о Крыме, а дали указание это сделать

У першу трійку ввійшли — Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина» та Аграрна партія України.

Чи стане Святослав Вакарчук українським Макроном?

Звільнений очільник Каталонії Карлес Пучдемон каже, що він не проти проведення дострокових виборів в регіоні, яких вимагає центральний уряд Іспанії

Штаб російської журналістки Ксенії Собчак, яка заявила про намір балотуватися в президенти РФ, покинув політтехнолог Олексій Ситніков разом з усією своєю командою.

Сім голів ОТГ на Львівщині пройшли за підтримки БПП «Солідарність».

Ксенія Собчак, яка зголосилася взяти участь у виборах президента РФ, тішить публіку несподіваними заявами, — аби привернути увагу до своєї персони і зробити шоу максимально цікавим для глядачів.

Міністр закордонних справ Іспанії Альфонсо Дастіс вважає, що після проведення регіональних виборів у Каталонії регіон залишиться частиною Іспанії.

У неділю, 29 жовтня, на Львівщині відбулося голосування за депутатів та голів восьми об'єднаних територіальних громад.

Президент США Дональд Трамп виступив з новою критикою на адресу розслідування можливих зв'язків між його партнерами по виборчій кампанії та Росією.

Національна поліція України повідомила, що працює 29 жовтня в посиленому режимі у зв’язку з проведенням місцевих виборів.