Верховна рада

З якими результатами народні депутати пішли на канікули?

Чи то від гарячого пленарного тижня депутатам голови напекло, чи, може у саунах так перегрілися, що їх на духовні матерії потягнуло?

Верховна Рада відхилила поправку депутата Вікторії Сюмар про додаткові кошти в сумі 428.297,4 тис. грн. для забезпечення діяльності та повноцінного функціонування Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У Верховній Раді пропонують розпочинати роботу із молитви «Отче наш».

Народний депутат написав відповідну заяву голові ВР Андрію Парубію.

Передостанній пленарний день сесії перетворився на бойовик.

Активісти групи «Реанімаційний пакет реформ» обурені неприйняттям правки бюджетного комітету Верховної Ради, що зменшує фінансування суспільного мовлення на понад 300 млн гривень.

Водночас нардепи затвердили календарний план сьомої сесії.

США в липні виділили Україні $25 млн як допомогу у сфері безпеки.

Верховна Рада зняла недоторканість із народного депутата від групи «Воля народу» Олеся Довгого для проведення слідчих дій.

Верховна Рада не дозволила притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата «Радикальної партії Ляшка» Андрій Лозового.

Верховна Рада не дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Народного фронту» Євгена Дейдея, якого підозрюють у незаконному збагаченні.

У Верховній Раді розклеювали символіку партії «Рух нових сил» колишнього голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, що обурило керівництво парламенту.

Спікер Верховної Ради  Андрій Парубій  оголосив перерву до 13:50.

Кілька фракцій кличуть до Верховної Ради генерального прокурора Юрія Луценка для представлення подань на зняття недоторканності з народних депутатів.