Верховна рада

Після запровадження україномовних квот на радіо і телебаченні в Україні потрібно прийняти новий закон про державну мову.

Зміни до Кримінального кодексу щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства ухвалено в першому читанні.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, за законопроект № 4088 проголосували 229 депутатів.

Один із авторів законопроекту Денис Силантьєв (фракція Радикальної партії) зазначив, що за даними ВООЗ за 2012 рік, в Україні було вчинено близько 10 тисяч актів суїциду. Україна входить в десятку країн з найвищим рівнем самогубств — середній показник для нашої країни становить 22 суїциди на 100 тисяч осіб.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що через високу латентність доведення до самогубства та відсутність норми в Кримінальному кодексі України, яка б давала змогу притягати до відповідальності за доведення до самогубства через мережу Інтернет, оцінити реальну ситуацію і стан проблеми вкрай складно.

Автор законопроекту наголосив, що, враховуючи світову тенденцію до зростання злочинності в інтернеті та появі нового способу доведення до самогубства, необхідно вчасно вносити зміни до кримінального законодавства, які будуть відповідати сучасним викликам.

За відставку генпрокурора Юрія Луценка збирає підписи нардеп Єгор Соболєв. Він називає керівника ГПУ «генієм політиканства».

Генпрокурор виступить у середу, 24 травня.

Депутати від «БПП» бачать багато мінусів у цього рішення.

або Чому нардепи провалили санкції проти Януковича.

День вишиванки у Верховній раді

Також установлюється, що спосіб стягнення аліментів визначає той з батьків, з ким проживає дитина.

Народна депутатка від фракції «Самопоміч» Вікторія Войціцька звернулась до Служби безпеки України із вимогою перевірити на наявність подвійного громадянства кожного парламентарія.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Закону України „Про Регламент Верховної Ради України“ щодо підвищення ефективності проведення пленарних засідань Верховної Ради України».

У Верховній Раді сьогодні зареєстровано два законопроекти щодо тимчасово окупованих територій.

Кому і яку виручку обіцяють нові і реанімовані політичні проекти?

Про це вона сказала у п'ятницю в парламенті.

За словами спікера, він періодично публікує списки тих, хто пропускає засідання Ради.

Депутати провалили голосування за законопроект в цілому, а також відмовилися повертати його на повторне друге читання.