Білорусь

На сьогодні Білорусь є наступним кандидатом на вторгнення Росії.

Нафта прибуде або до Одеси, або в латвійський Вентспілс.

У білоруському місті Гродно під час концерту групи BRUTTО, засновником якої є Сергій Міхалок, люди масово стали на коліна, коли група виконувала пісню «Гаррі», присвячену бійцям АТО.

Жадан висловив подяку за підтримку українським дипломатам

Відвідувачі помітили на стенді одного з учасників, російського видавництва «Книжный мир», антиукраїнську літературу і поскаржилися організаторам.

Україна і Білорусь домовилися про компенсацію за інцидент з літаком авіакомпанії «Бєлавіа» в Жулянах в жовтні 2016 року.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що «братня Україна» зараз воює за свою незалежність, і висловив сподівання, що Білорусі не доведеться повторювати такий шлях.

Громадян України з паспортами нового зразка не впускають у Республіку Білорусь.

Батько Михайла Жизневського сказав, що його син загинув за свободу не лише України, але й Білорусі.

Білорусь заборонила ввезення птиці з окремих регіонів України, Росії, Данії та Франції через зареєстровані там випадки захворювання птахів високопатогенним грипом.

У Мінську в ніч на неділю, 1 січня, були затримані один з лідерів білоруського опозиційного «Молодого фронту» Дмитро Дашкевич та активіст цієї організації Павло Прокопович.

У Білорусі до розстрілу засудили 39-річного чоловіка, якого звинуватили у вбивстві своїх дітей-підлітків.

Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко у привітанні з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Зі слів міністра внутрішніх справ, вони брали участь у бойових діях з обох сторін конфлікту.

Кроки Мінська в напрямку поваги до основоположних свобод, верховенства права і прав людини, включаючи питання смертної кари, є ключовими для формування майбутньої політики ЄС по відношенню до Білорусі.