Білорусь

Два російських військово-транспортних літаки «Іл-76» минулого тижня порушили повітряний простір Литви.

Чоловік послався на консула, який повідомив, що Павлу виразками обсипало обличчя, шию і тіло.

Спільні масштабні військові навчання Росії й Білорусі «Захід-2017», які відбуваються з 14 по 20 вересня, схожі на підготовку до великої війни.

У Міноборони Білорусі назвали недостовірною інформацію про 100 тисяч військових, які беруть участь у спільних навчаннях «Захід-2017».

У відомстві також додали, що цьогорічні навчання навмисно віддалені від суміжних територій з Україною, Литвою, Латвією і Польщею.

Прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мірончик назвав «цікавими» висловлювання очільника МЗС України Павла Клімкіна щодо суверенності сусідньої держави

Військові навчання Білорусі та Росії «Захід-2017» пройдуть з 14 по 20 вересня, в них будуть задіяні 12,7 тисячі військових, 680 одиниць бойової техніки, близько 70 літаків і 10 кораблів.

Техніки Москва навезла туди у 20 разів більше, ніж на вишкіл чотирирічної давності.

Польща планує спорудження вздовж кордону з Білоруссю та Україною огорожі, що запобігатиме міграції диких кабанів, які переносять африканську чуму свиней (АЧС).

Президент України Петро Порошенко заявив, що військові навчання Російської Федерації в Білорусі «Захід-2017» становлять загрозу для України.

У Мінську заарештували лідера опозиційного «Білоруського національного конгресу» Миколу Статкевича.

На навчаннях білоруські військові чекають спостерігачів від України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Швеції і Норвегії.

Посольство США в Москві і консульство в Санкт-Петербурзі скасовують прийом заяв на отримання віз від громадян Білорусі в зв'язку зі скороченням персоналу американської дипмісії в РФ.

У білоруському Бресті з'явилися плакати проти російських військ.

Про це він заявив литовському агентству BNS.