Білорусь

Справа українського журналіста Павла Шаройка обговорювалося з президентом України Петром Порошенком, заявив його білоруський колега Олександр Лукашенко, пише Белта.

Після звинувачення українського журналіста Павла Шаройка в шпигунстві Україна перенесла деякі офіційні візити в Білорусь.

Держприкордонслужба не пропустила в Україну білоруського виконавця Максима Коржа попри нещодавнє скасування заборони на його в'їзд.

Заступник директора департаменту консульської служби – начальник управління консульського забезпечення Василь Кирилич заявив, що Білорусь відпустила одного з трьох українців, затриманих за незаконний перетин кордону.

Українське МЗС підтвердило, що на території Білорусі затримали керівника ПАТ «Завод обважнювачів» Олександра Скибу.

Директору Заводу обважнювачів, розташованого в Костянтинівці Донецької області, якого раніше затримали в Мінську працівники Комітету держбезпеки, інкримінують дачу хабара, передає TUT.BY з посиланням на українського посла в Білорусі Ігоря Кизима.

У Білорусі спецслужби затримали ще одного громадянина України, керівника підприємства ПАТ «Завод обважнювачів» (місто Костянтинівка Донецької області) Олександра Скиби.

Білорусь намагається побудувати з Росією єдину державу.

Українця Гриба не доставлять на апеляційний суд в Росії.

МЗС України досі не отримало відповіді від білоруського відомства.

Бензин — такий самий стратегічний для економіки продукт, як і газ. Але жодної диверсифікації поставок на бензиновому ринку чомусь немає.

Поставки бензину А-92 з Білорусі у жовтні знизилися в порівнянні з середньомісячним значенням поточного року на 91% — до 4 тис. т. Про це повідомляє профільний ресурс EnKorr.

У Мінську 21 жовтня пройшла несанкціонована акція опозиції «Марш обурених білорусів 2.0», повідомляє Радіо Свобода.

Міністерство закордонних справ Білорусі вручило послу України Ігорю Кизиму ноту в зв'язку з порушенням повітряного простору країни з українського боку.

Два російських військово-транспортних літаки «Іл-76» минулого тижня порушили повітряний простір Литви.