Болгарія

Посол України у Болгарії Микола Балтажі вимагає розслідувати провокацію з прапором терористичної організації «ДНР» під час урочистостей з нагоди 140-річчя Шипкинський епопеї у Болгарії.

Болгарський телеканал «bTV» назвав показ в ефірі карти України без Криму технічною помилкою і приніс свої вибачення.

Газові компанії з Болгарії, Греції, Румунії та Угорщини домовилися зв'язати свої газові мережі з метою підвищення безпеки поставок у південно-східній Європі.

Журналіст «ВЗ», яка три роки тому вже відпочивала у Болгарії, відзначає зростання рівня сервісу і прийнятну вартість.

Румен Радєв також анонсував зустріч з Владіміром Путіним.

Президент Болгарії Румен Радев обурився у відповідь на заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що слов’янська писемність прийшла «з македонських земель».

Інформація ЗМІ щодо виступів в анексованому Криму учасника Євробачення від Болгарії наразі перевіряється Держприкордонслужбою та СБУ.

У мережі з'явилося відео з виступом представника Болгарії на Євробаченні-2017 Крістіана Костова в «Артеку» у Криму 1 червня 2014 року.

У неділю, 26 березня, в Болгарії відбулися позачергові парламентські вибори, на яких лідирує партія Громадяни за європейський розвиток Болгарії» (ГЄРБ).

Питання налагодження прямого залізничного сполучення за маршрутом Київ-Софія обговорювалося 24 березня в болгарській столиці міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном і міністром транспорту інформаційних технологій і зв'язку Болгарії Христо Олексієвим.

Дострокові парламентські вибори розпочалися 26 березня у Болгарії.

Правоохоронні органи Болгарії запобігли кільком спробам підкупу виборців напередодні позачергових парламентських виборів, які пройдуть у неділю, 26 березня.

Президент заявив, що буде працювати з партнерами Болгарії для активізації європейської інтеграції, проте одночасно буде «відстоювати права та гідність свого народу».

Існує велика кількість ознак того, що Росія фінансує антиєвропейські партії та ЗМІ в Євросоюзі та Болгарії.

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів ввела заборону на імпорт птиці, м'яса птиці і субпродуктів з Болгарії та Угорщини.