Беркут

Печерський райсуд Києва заарештував на 2 місяці колишнього бійця харківського «Беркуту» Віталія Гончаренка, підозрюваного у вбивствах активістів Євромайдану.

Суд у своєму рішенні зазначив, що ризики перебування обвинувачуваних на волі не зникли, тому їм не можна змінити запобіжний захід.

Російська Федерація дала громадянство ще двом бійцям київського спецпідрозділу «Беркут».

РФ відмовила Україні в екстрадиції 12 «екс-беркутівців», оскільки ними було отримано російське громадянство.

Ризик втечі, три вбивства, які інкримінують Гончаренку, а також напади на журналістів не стали переконливими доказами для суду.

Святошинський районний суд Києва, який розглядає справу проти колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут», фігурантів справи про розстріли на Майдані, переніс засідання на 26 січня.

Дванадцять екс-бійців київського спецпідрозділу міліції «Беркут», яких підозрюють у розстрілі активістів Євромайдану, проживають на території Росії.

Святошинський районний суд Києва заявляє про втручання у свою роботу під час розгляду справи щодо обвинувачуваних у розстрілі 48 активістів Євромайдану колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут».

Шевченківський районний суд Києва відмовився змінювати запобіжний захід двом колишнім командирам київського «Беркуту» Андрію Дидюку та Євгену Антонову з особистих зобов'язань на тримання під вартою.

Печерський райсуд Києва у вівторок, 13 грудня, увечері призначив колишньому співробітнику харківського «Беркуту» Олександру Бєлову запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту, повідомило «Громадське ТБ».

Зазначається, що шестеро з них перебувають під вартою чи домашнім арештом.

Екс-беркутівець з Харкова Віктор Шаповалов у суді визнав свою провину, попросив вибачення та назвав прізвища колишніх колег, які отримували набої зі свинцевою картеччю замість гумових куль.

Суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання для голови організації воїнів-афганців «Ніхто крім нас» Олександра Ковальова, підозрюваного у вивозі спецроти «Беркуту» і її зброї з Києва після Євромайдану.

Святошинський райсуд міста Києва після допиту потерпілого волонтера «Червоного Хреста» Романа Котляревського оголосив перерву до 1 вересня в розгляді справи щодо п'яти колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут».

Голова організації воїнів-афганців «Ніхто крім нас» Олександр Ковальов є підозрюваним у знищенні зброї, якою Беркут розстрілював активістів Євромайдану в Києві.