Беркут

В апеляції зазначили, що рішення суду першої інстанції постановлене з порушенням вимог чинного законодавства.

Екс-беркутівці, які ймовірно втекли до Росії, з огляду за обрані щодо них запобіжні заходи могли залишити Україну в будь-який момент, і прикордонники не мали права їх затримувати.

У Генпрокуратурі України не мають підтвердженням інформації про втечу до Росії чотирьох екс-співробітників спецпідрозділу «Беркут», які підозрювалися у вбивствах активістів Революції гідності.

Звільнений Апеляційним судом Києва экс-беркутівець Віталій Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли до Росії.

Гончаренка зобов'язали з'являтися при першій потребі до обрання запобіжного заходу.

Печерський райсуд Києва заарештував на 2 місяці колишнього бійця харківського «Беркуту» Віталія Гончаренка, підозрюваного у вбивствах активістів Євромайдану.

Суд у своєму рішенні зазначив, що ризики перебування обвинувачуваних на волі не зникли, тому їм не можна змінити запобіжний захід.

Російська Федерація дала громадянство ще двом бійцям київського спецпідрозділу «Беркут».

РФ відмовила Україні в екстрадиції 12 «екс-беркутівців», оскільки ними було отримано російське громадянство.

Ризик втечі, три вбивства, які інкримінують Гончаренку, а також напади на журналістів не стали переконливими доказами для суду.

Святошинський районний суд Києва, який розглядає справу проти колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут», фігурантів справи про розстріли на Майдані, переніс засідання на 26 січня.

Дванадцять екс-бійців київського спецпідрозділу міліції «Беркут», яких підозрюють у розстрілі активістів Євромайдану, проживають на території Росії.

Святошинський районний суд Києва заявляє про втручання у свою роботу під час розгляду справи щодо обвинувачуваних у розстрілі 48 активістів Євромайдану колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут».

Шевченківський районний суд Києва відмовився змінювати запобіжний захід двом колишнім командирам київського «Беркуту» Андрію Дидюку та Євгену Антонову з особистих зобов'язань на тримання під вартою.

Печерський райсуд Києва у вівторок, 13 грудня, увечері призначив колишньому співробітнику харківського «Беркуту» Олександру Бєлову запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту, повідомило «Громадське ТБ».