Балога

Бо тому у районних керівниках на Закарпатті ввижаються сепаратисти.

Український народ повинен на референдумі визначити, чи варто залишати окуповані території Донбасу у складі України.

Народний депутат Віктор Балога заявляє, що не вдавався до бійки на мукачівську ТРК.

Народний депутат Віктор Балога побив директора мукачівської телерадіокомпанії «М-студіо». Журналісти звернулись в поліцію.

Народний депутат Віктор Балога різко розкритикував закриття справи проти колишнього очільника поліції ВінниччиниАнтона Шевцова.

Нардеп Віктор Балога прокоментував завдання, які дав Гройсмана українським митникам.

Мер міста Мукачеве, що на Закарпатті, Андрій Балога (син нардепа Віктора Балоги) збирає громадські слухання щодо перейменування міста.

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль заявив, що партії «Єдиний центр», лідером якої є Віктор Балога, не вдасться «хазяйнувати» на Закарпатті.

Звернення до президента України Петра Порошенка від Віктора Балоги.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль направив керівникам обласних управлінь МВС, СБУ та прокуратури області офіційне звернення, в якому назвав 32 осіб, що платять виборцям за їхні голоси, та вимагає почати проти них кримінальні провадження.

 Нардеп Віктор Балога відмовився йти на місцеві вибори з Блоком Порошенка.

Депутат Віктор Балога заявляє, що контрабанду на Закарпатті контролює київська влада, зокрема прем'єр та міністр внутрішніх справ.

Народний депутат України Віктор Балога підтвердив, що фінансував представників закарпатського «Правого сектору».

Представників «Єдиного центру» поголовно забирають в АТО.

Народний депутат Михайло Ланьо пояснив членам Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо конфлікту в Мукачеві причини свого конфлікту з Віктором Балогою.