Архітектура

Чому львів’яни байдужі до історичних кам’яниць? Про це розмова з доцентом НУ «Львівська політехніка» Олегом Рибчинським.

Подільсько-Воскресенський міст у Києві став об'єктом дослідження для фахівців з Німеччини як невдалий архітектурний проект,  аналіз якого зробили для створення практичного посібника з планування та будівництва великих мостів.

В Одесі на Княжій вулиці обрушився фасад і залишки покрівлі пам'ятки архітектури — будівлі Російського технічного товариства, відомого городянам як «Масонський будинок».

Міністерство юстиції не буде оскаржувати рішення Окружного адмінсуду про визнання нечинною постанови Кабміну Азарова про виключення Гостинного двору з переліку пам'яток архітектури

В окупованому Росією Криму, у місті Судак стався обвал однієї із стародавніх веж Генуезької фортеці.

Завдяки ентузіастам сірі колись фасади промовляють високим словом.

Міськрада створила інспекцію Держархбудконтролю

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Максим Мартинюк звернувся до громадян України з закликом не користуватися послугами посередницьких фірм, що пропонують виконання робіт та надання послуг, що входять до компетенції ДАБІ, — про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті відомства.

Римські правоохоронці знайшла цінну статую, яку могли вивезти за кордон. Пам'ятку, якій щонайменше 2 тис років, викрали з некрополя Montem Rossulum, що в провінції Вітербо.

У Ріо-де-Жанейро помер легендарний бразильський архітектор Оскар Німейєр. Він не дожив лише 10 днів до свого 105-го дня народження.