Ізраїль

Крім того, в Єрусалимі будуть блокуватись деякі вулиці в Старому місті.

Влада Палестини оголосила про заморожування контактів з Ізраїлем на всіх рівнях через ситуацію, що виникла біля мечеті Аль-Акса в Єрусалимі.

Влада країни вважає, що це призведе до зміцнення позицій Ірану в регіоні.

Дівчата з модельною зовнішністю служать в ізраїльській армії

У неділю, 2 липня, колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт, який був засуджений за корупцію, достроково вийшов на свободу.

50 років тому Ізраїль здобув одну із блискучих військових перемог  ХХ століття лише за шість днів.

Президент Палестини Махмуд Аббас під час зустрічі з очільником США Дональдом Трампом запевнив, що готовий негайно почати перемовини з Ізраїлем.

Президент США Дональд Трамп впевнений у тому, що Ізраїль та Палестина готові досягти миру.

Медичні та фармакологічні технології Ізраїлю визнані одними з найкращих у світі і можуть бути максимально корисними Україні для реалізації реформи сфери охорони здоров'я.

Загалом країна готова найняти на роботу у будівельній сфері 20 тисяч українців.

Визнання Ізраїлем Голодомору 1932−1933 років актом геноциду українського народу має надзвичайно важливе значення для українського суспільства та двосторонніх відносин.

Під час оголошення оцінок членів журі у великому фіналі Євробачення-2017 Ізраїль зробив важливу заяву.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час майбутнього візиту в Ізраїль має намір підняти питання про визнання Голодомору 1932−33 рр. геноцидом українського народу.

Про життя пенсіонерів Ізраїлю, які живуть у будинках для людей похилого віку.

Під час візиту ізраїльських журналістів на Львівщину наші колеги мали можливість ще раз відрізнити правду від брехні, щоб донести цю правду до своїх читачів.