Ізраїль

Ізраїль не вжив жодних заходів для виконання резолюції Ради безпеки ООН від 23 грудня 2016 року, у якій країну закликали припинити будь-яку поселенську діяльність на палестинських територіях.

Якщо сирійські системи протиповітряної оборони знову відкриють вогонь по літаках Ізраїлю, вони будуть знищені, заявив міністр оборони країни Авігдор Ліберман

Про весільні традиції, контракт між молодятами і «хрещення» немовлят.

Про традиції Священної суботи на Святій землі.

У євреїв треба повчитися любити свою країну.

По Голанських Висотах на північному кордоні Ізраїлю стався мінометний удар з боку Сирії. Армія оборони Ізраїлю завдала удару у відповідь.

Таке рішення влади перешкоджатиме встановленню миру, вважають відомства.

У Києві проходить четвертий раунд переговорів.

Американський лідер запевнив, що боротьба з ісламськими терористичними групами стане пріоритетом для його адміністрації.

Представники понад 70 країн і організацій беруть участь в конференції, що відбувається 15 січня у столиці Франції Парижі щодо відновлення мирних переговорів між Ізраїлем і Палестиною задля підтримки країн у їх багаторічному конфлікті.

В армії Ізраїля заявили, що кілька десятків смартфонів її військовослужбовців стали об'єктом хакерської атаки членів ісламістського руху ХАМАС.

Муніципалітет Єрусалима буде будувати на спірних територіях у східній частині міста. Такі дії суперечать резолюції Ради Безпеки ООН.

Ізраїль припиняє співпрацю з посольствами 12 країн через їхнє голосування в Радбезі ООН.

Прем'єр-міністр Ізраїлю заборонив міністрам відвідувати країни, які проголосували проти Ізраїлю в Раді безпеки ООН.

Ізраїльські лікарі допоможуть Україні у створенні майбутнього Реабілітаційного центру з подолання посттравматичного синдрому серед різних груп суспільства.