Єгипет

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch вимагає від французького уряду припинити ігнорування порушення прав людини у Єгипті, та будувати двосторонні відносини, зокрема у сфері постачання озброєнь, на ключових засадах захисту прав людини.

Закарпатці просять президента допомогти звільнити їхнього земляка Едварда Чікоша, надумано засудженого в Єгипті до 25 років тюрми.

Біля міста Ніл в Луксорі (Єгипет) археологи виявили могилу ювеліра, у якій були мумії жінки та двох її дітей.

Туристичний автобус внаслідок ДТП впав з автостради під Каїром. Щонайменше 14 осіб загинуло, ще 42 пасажири отримали поранення.

Археологи відкопали на півдні Єгипту три гробниці, вік яких складає приблизно дві тисячі років, та знайшли декілька кам'яних саркофагів

Українці не постраждали в результаті зіткнення двох пасажирських потягів поблизу єгипетського міста Александрія.

Михайло Волошин прилетів до Єгипту 5 серпня і відразу почав свій відпочинок з подвигу

Чотири арабські країни — ОАЕ, Саудівська Аравія, Бахрейн та Єгипет, які оголосили бойкот Катару, більше не наполягають на виконанні Дохою усіх 13 вимог з оприлюдненого раніше ультимативного списку.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок до Єгипту після нападу на туристів в Хургаді.

Під час нападу невідомого на туристів у єгипетському місті Хургада, була величезна паніка, а зловмисник йшов і кидався на жінок.

Причиною такого рішення стало продовження на три місяці надзвичайного стану через активізацію терористів у Єгипті.

На блокпості на північному сході Синайського півострова внаслідок вибуху замінованого автомобіля і перестрілки загинуло 23 військових і ще 33 поранено.

Парламент Єгипту схвалив передачу двох островів у Червоному морі Саудівській Аравії.

Авіаудар став відповіддю на напад ісламістів на коптів.

Бойовики розстріляли групу християн, які їхали в монастир Святого Самуїла.