ЄС

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе обіцяв прискорити процес підготовки до підписання договору про вільну торгівлю з країнами Євросоюзу.

Більше 200 мігрантів в шести човнах було врятовано біля узбережжя Іспанії у суботу.

Раніше президент України Петро Порошенко запевнив, що сьогодні Рада ЄС ухвалить відповідне рішення.

Судячи з інтерв'ю, яке президент Франції Емануель Макрон дав вісьмом авторитетним ЗМІ, європейські цінності залишаються для нього пріоритетом.

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що роботу над Угодою про асоціацію між ЄС та Україною буде завершено за кілька тижнів.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Брюселя провів зустріч з Президентом Європейськоі Ради Дональдом Туском, на якій було обговорено питання відновлення миру Україні та врегулювання ситуації на Донбасі.

У Брюсселі в четвер, 22 червня, розпочинається саміт лідерів держав-членів ЄС, під час якого очікується ухвалення політичного рішення щодо продовження санкцій проти Росії.

Євродепутати Ребекка Хармс та Пятрас Ауштрявічус закликали українських депутатів дотриматися процедури прозорості під час вибору аудитора НАБУ від парламенту.

Верховна Рада ухвалила рішення звернутися до Європарламенту з проханням ввести додаткові торговельні преференції ЄС товарам з України.

Париж залишається прихильником урегулювання ситуації на сході України.

Лідери країн-членів Євросоюзу 22 червня ухвалять рішення щодо продовження обмежувальних заходів проти Росії на основі принципів, які грунтуються на прогресі у виконані Мінських домовленостей.

Українська сторона вважає, що в рамках конкретних проектів «Східного партнерства» можна скасувати платню за роумінг мобільного зв’язку вже до 2019 року.

Від початку запровадження безвізового режиму станом на ранок 19 червня кордон з країнами Європейського союзу перетнуло більше півмільйона громадян України.

Вже завтра Велика Британія почне перемовини з Євросоюзом щодо виходу держави з ЄС.

В разі участі в референдумі про приєднання до Євросоюзу і НАТО за членство України в ЄС проголосували б 66,4% респондентів, в НАТО – 55,9%.