ЄС

Немає жодних підстав скасовувати економічні санкції, введені Євросоюзом у відповідь на посягання Росією на суверенітет і територіальну цілісність України.

У Брюсселі 14 грудня розпочинається дводенний саміт лідерів Євросоюзу, головними темами якого стануть питання Brexit, міграції, міжнародних відносин та оборони.

Новий прем'єр-міністр Польщі — “європейське обличчя” партії Качинського.

Постачання газу українським споживачам залишається на рівні плану – Міненерговугілля.

Україна готується запропонувати Єврокомісії пряму співпрацю щодо розвитку Карпат.

«Жорсткого кордону з Північною Ірландією не буде», — заявила Тереза Мей.

Україна і Європейський Союз підіб’ють підсумки імплементації Угоди про асоціацію.

Міністри фінансів країн Євросоюзу у вівторок оприлюднили «чорний список» країн, які не звітують ЄС щодо податків. У списку 17 країн, в юрисдикції більшості є офшорні зони.

Європейська служба зовнішніх дій у вівторок ввечері поширила  заяву за підписом речниці Майї Косьянчич щодо ситуації у сфері боротьби з корупцією в Україні.

У Представництві Європейського Союзу в Україні сподіваються, що слідство у справі екс-голови Одеської облдержадміністрації, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі відповідатиме вимогам чинного українського законодавства.

Приблизна вартість залізничного квитка зі Львова, наприклад, до Будапешта становитиме 1400 грн.

Приблизна вартість залізничного квитка зі Львова, наприклад, до Будапешта становитиме 1400 грн.

Євросоюз виключив зі списку санкцій проти РФ операції із закупівлі або продажу ракетного палива гідразин, необхідного для спільного російсько-європейського проекту ExoMars.

Затриманий у Білорусі український журналіст Павло Шаройко має бути звільнений якомога швидше. Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

Остаточна цифра рахунку «відкрита для інтерпретацій», але коливається у межах 45−55 мільярдів євро.