ЄС

Обрання Дональда Туска президентом Євроради на наступну каденцію під час саміту ЄС у березні було фальсифіковано, і Варшава має докази цього.

У ЄС заявили, що дії російської влади перешкоджають здійсненню основних свобод.

Уряд Білорусі закликають забезпечити право громадян на проведення мирних зібрань відповідно до міжнародних зобов’язань.

28 березня прем'єр-міністр Грузії разом зі студентами вирушить до Афін, а після цього — до Брюсселя.

Президент Європейської ради Дональд Туск зробив гучну заяву з нагоди святкування 60-річчя Римського договору, повідомляє УП.

У Польщі 25 березня відбувся масштабний марш на підтримку членства країни в ЄС.

Лідери Європейського союзу на саміті в італійській столиці підписали Римську декларацію, у якій викладені наміри посилювати ЄС та окреслені перспективи блоку на майбутнє.

У Грузії 26−28 березня заплановані урочисті заходи на честь введення безвізового режиму з країнами Європейського союзу.

До Капітолійського пагорбу в Римі прибули лідери держав і урядів 27 країн Європейського союзу.

Євросоюз виділить 3 мільйони євро на супутникову візуальну розвідку для Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

У середу, 22 березня, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що європейці в різних частинах світу не зможуть почуватися безпечно на вулицях, якщо європейські країни продовжуватимуть нинішню політику відносно Туреччини.

Міністерство інфраструктури та Державіаслужба затвердили план роботи на поточний рік щодо лібералізації повітряного сполучення з Європейським Союзом.

Канцлер британського казначейства Філіпп Хеммонд заявив, що Велика Британія не визнає вимог Європейського Союзу виплатити 50 млрд фунтів за вихід з ЄС.

Європейський Союз проти проведення дострокових виборів в Україні, оскільки вони неминуче призведуть до зупинки реформ і політичної нестабільності.

Європейський Союз розірве перемовини з Туреччиною щодо її вступу в організацію, якщо держава відновить смертну кару.