ЄС

У 2015 році близько 840 тисяч осіб отримали громадянство однієї з держав-членів Європейського Союзу, порівняно з 890 тисяч в 2014 році і 980 тисяч в 2013 році.

Європейський політик відзначив прогрес, який здійснила Україна на шляху внутрішніх трансформацій за останні роки.

Європейський Союз відмовляється скасовувати або послаблювати введені проти Російської Федерації санкції до тих пір, поки Кремль не почне виконувати умови мінського договору.

Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко запевняє, що після введення безвізового режиму з ЄС не потрібно буде показувати додаткових документів на кордоні.

Правоохоронні органи Євросоюзу не уявляють реальних масштабів проблеми.

У Сенаті Нідерландів пропонують провести дебати щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС 23 травня.

У Європейському парламенті в черговий раз закликали припинити переговори про вступ Туреччини до Спільноти та переглянути відносини з Анкарою.

Після прийняття на референдумі в Туреччині змін до конституції, керівники провідних німецьких політичних партій зажадали скасування переговорів щодо вступу Анкари до Євросоюзу.

Політика інтеграції до Європейського союзу залишиться стратегічним пріоритетом Туреччини.

Зі слів Чавушоглу, тоді Анкара буде вирішувати, як діяти далі.

Після введення Європейським Союзом безвізового режиму, громадяни України зможуть відвідувати без віз 30 країн, які входять до Шенгенського простору.

Міністерство внутрішніх справ Грузії оприлюднило дані про перетин шенгенського кордону громадянами своєї держави.

Візит верховного представника ЄС із зовнішньої політики до Росії запланований на 24 квітня.

Європейська комісія проведе консультації у Брюсселі з експертами з країн-членів ЄС через наступний хаос і величезні затримки, які виникли після введення в дію нових правил безпеки на зовнішніх кордонах.

Поїздки до Європи для українців мають стати доступнішими та дешевшими.