ЄС

Рада Євросоюзу прийняла механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами, що блокувало скасування візового режиму для України.

Представник нідерландської християнсько-демократичної партії CDA, кандидат на пост прем’єр-міністра Нідерландів Сібранд Бума під час теледебатів різко висловився про законопроект про ратифікацію угоди Україна-ЄС.

Євросоюз продовжив на подальший рік обмежувальні заходи проти Білорусі.

У Євросоюзі у вівторок, 28 лютого, розпочнуться міжінституційні переговори про скасування візового режиму для України.

Рада Євросоюзу затвердила механізм призупинення безвізових режимів з третіми країнами, який дозволить розблокувати надання безвізу для України.

Євросоюз затвердив рішення про скасування візових вимог для громадян Грузії, яке набуде чинності до кінця березня.

У понеділок Євросоюз остаточно затвердить рішення про скасування візових вимог для громадян Грузії, яке набуде чинності до кінця березня.

Голови нижніх палат національних парламентів Франції, Німеччини, Люксембургу та Італії закликали до посилення європейської інтеграції та створення федерації на базі Євросоюзу.

Після підписання документи мають бути опубліковані в Офіційному журналі ЄС, а набудуть чинності вони через 20 днів після публікації.

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер не бачить перспектив прийняття до Євросоюзу нових членів, принаймні, до закінчення свого мандата в 2019 році.

Президент подякував парламентській більшості за «далекоглядну позицію та підтримку взаємовигідного проекту».

Європейський союз розпочне тріалог щодо візової лібералізації з Україною 28 лютого.

У середу, 22 лютого, Верховна Рада підтримала законопроект № 0130 про ратифікацію угоди між Україною та Євросоюзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME).

Парламент Нідерландів має необхідну кількість голосів, щоб підтримати законопроект, внесений урядом країни, з пропозицією ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

Продовжать обмежувальні санкції, скоріш за все, наступного тижня.