ЄС

Б'ються за проросійських виборців.

Греція звернулася до Європейського Союзу по допомогу в гасінні пожеж, що бушують на північному сході від Афін вже три дні.

Велика Британія пропоную Брюсселю створити «тимчасовий митний союз» після того, як країна залишить ЄС у березні 2019 року.

Лідери протиборчих угруповань по стратегії Brexit в уряді Терези Мей виступили зі спільною декларацією і заявили, що вихід з ЄС буде повним, а перехідний період — обмеженим за часом.

Португалія попросила ЄС про допомогу в боротьбі з масштабними лісовими пожежами, що тривають в країні і, за очікуваннями, можуть посилитися у найближчі дні, повідомляє Reuters.

У Єврокомісії закликали до зустрічі Ради ЄС на рівні міністрів сільського господарства, щоб обговорити наслідки скандалу із зараженням курячих яєць фіпронілом.

У січні-травні Україна експортувала до Європейського Союзу товарів на суму 6,755 мільярда доларів. Саме ці “зелені”, заходячи в Україну у вигляді експортної виручки наших підприємств, і створюють надлишок пропозиції валюти на міжбанку.

Країни-члени Євросоюзу почали процес повернення до Греції мігрантів, які впродовж останніх п'яти місяців прибули до ЄС через грецьку територію.

Віце-спікер Верховної Ради зазначила, що Україна не буде прислухатися до порад іноземних парнерів.

Великобританія готова заплатити до 40 млрд євро, щоб врегулювати фінансові зобов'язання перед Євросоюзом після Brexit.

Як організовані дитячі садки у країнах ЄС.

Про це повідомлє агенство Reuters з посиланням на дипломатів.

Український аграрний експорт до країн Європейського Союзу за січень-червень 2017 року збільшився на 31,4% або на $663,4 млн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, та склав 2,774 млрд дол. США.

“Наїзд” Америки на “Північний потік 2” і негативна реакція на дії США німецького бізнесу дали соціал-демократам новий шанс. Критикуючи антиросійські санкції в унісон зі Східною комісією німецької економіки, міністри від СДПН Ципріс і Габріель наче агітують бізнесменів: “Ставку треба робити на нас, бо тільки ми захистимо ваші інтереси”…

Закон про міграцію повинен бути внесений до парламенту в 2018 році.