ЄС

У представництві ЄС в Україні не можуть назвати конкретну дату узгодження безвіза для України, але сподіваються, що це станеться протягом наступних декількох місяців.

Уряд країни підвищив рівень запланованої зустрічі міністрів сільського господарства країн G20.

Євросоюз готовий надати Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності.

Головування Мальти у Раді Європейського Союзу буде переважно спрямоване на вирішення внутрішніх проблем Співтовариства.

Кабінет міністрів затвердив порядок застосування спецмит на імпорт європейських автомобілів тоді, коли такий імпорт загрожує розвитку вітчизняного автопрому.

Статистична кількість українських шукачів притулку в країнах Європейського Союзу в 2016 році зменшилася порівняно з попереднім на 39%.

Суд Європейського Союзу призупинив рішення Єврокомісії про збільшення доступу «Газпрому» до потужностей газопроводу OPAL — одного з відведень від Північного потоку.

З резиденції новообраного президента Молдови Ігоря Додона зник прапор Європейського Союзу.

Упродовж 2016 року до Євросоюзу прибули близько 350 тисяч мігрантів і шукачів притулку без належно оформлених документів.

Фінансування передбачене угодою про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва Україна — Румунія 2014 — 2020 роки.

На 42-річного громадянина Німеччини, який є митним експертом місії Євросоюзу з надання прикордонної допомоги Україні та Молдові напали двоє розбійників в Одесі.

Угода не передбачає зобов’язань із боку ЄС надавати Україні додаткову фінансову допомогу.

За словами голови Євроради, було прийняте рішення про продовження санкцій на шість місяців, але «деякі з колег воліли б на дванадцять місяців».

Лідери Євросоюзу вже досягли консенсусу продовжити на подальші півроку економічні санкції відносно Росії у відповідь на російську агресію проти України.

13 грудня Рада Євросоюзу та Європарламент, погодили лібералізацію візового режиму з Грузією, повідомила доповідачка про безвізовий режим для України та Грузії у Європарламенті Марія Габріель у Twitter.