ЄС

У першому кварталі 2017 року український експорт до ЄС виріс, порівняно з першим кварталом 2016-го, аж на 24,5%! У першому кварталі 2016 року, порівняно з першим кварталом 2015-го, український експорт до ЄС виріс лише на 3,7%. Динаміка позитивна.

Запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС відкриває шлях до активізації діалогу щодо  лібералізації візового режиму з Канадою.

Президент США Дональд Трамп та Євросоюз мають спільну позицію щодо України.

Наразі Україні не варто просити Європейський Союз про посилену асоціацію.

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск домовилися провести черговий Саміт Україна-ЄС у липні 2017 року в Києві.

Значна частина сенаторів нідерландської партії CDA, яка може дати вирішальні голоси для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, підтримують документ.

На виступи представників політичних сил відводиться 2 години 30 хвилин.

Міністерство закордонних справ розпочало переговори про скасування візового режиму з так званими заморськими територіями Франції та Нідерландів, але цей процес потребуватиме додаткового часу.

Я би радив нашим “достойникам” прислухатися до порад європейських партнерів. Здається, після того, як ЄС надав Україні безвізовий режим, курс на зближення з євроспільнотою ніхто не скасовував?..

Новий міністр оборони Франції Сільві Гулар закликала продовжувати європейські оборонні проекти і більш тісно співпрацювати з Німеччиною.

Європейська Комісія внесла в список авіаліній, які не відповідають міжнародним стандартам безпеки і яким заборонена діяльність всередині ЄС українську авіакомпанію «Урга» (Кропивницький).

Цього тижня в парламенті не змогли проголосувати за проект закону про комерційний облік комунальних послуг та проект закону про житлово-комунальні послуги.

Посол ЄС Хюг Мінгареллі наголосив на необхідності призначення найбільш кваліфікованого і незалежного кандидата на пост аудитора НАБУ.

23 травня голландський сенат обговорить угоду.

Чиновники дійшли до такого рішення після чотиригодинних переговорів в Брюсселі.