Передплата 2024 ВЗ

"Шахтар" розгромлений "Наполі" у 5 турі Ліги чемпіонів

• 22.11.2017, 00:54
  • 2 757

В Неаполі "гірники" програли місцевим "Наполі" з рахунком 0:3 і не змогли достроково вийти до плей-офф турніру.

Переможний гол забив Лоренцо Інсіньє неймовірно красивим ударом з-за меж штрафного. Також у Наполі відзначались Пйотр Зєлінскі та Дріс Мертенс.

У першому таймі на полі була рівна гра, але більше моментів, щоб забити гол було саме в гостей з України. Гарні моменти, щоб відкрити рахунок, мали Марлос та Тайсон, але не зуміли пробити воротаря італійців Пепа Рейну. У "Наполі" в перші 45-ть хвилин чудову нагоду відзначитися мав Інсіньє, але його удар парирував Андрій П'ятов.

У другому таймі була повна перевага італійців. На 56-й хвилині чудовим ударом в 9-ку воріт "Шахтаря" пробив Інсіньє, відкривши рахунок в матчі.

Другий м'яч у ворота донеччан влетів на 81-й хвилині після того як захист "Шахтаря" пропустив Зелінські, котрий розстріляв ворота П'ятова. Через дві хвилини завершив розгром "Шахтаря" Мертенс, який забивав у порожні ворота після того як Пятов відбив удар головою Альбіоля.

Наполі набирає 6 очок, у Шахтаря залишається 9. В останньому турі команда Фонсеки повинна не програти Манчестер Сіті, щоб вийти в 1/8 Ліги чемпіонів, або сподіватись на втрату неаполітанцями очок на полі Фейєнорда.