Українець сенсаційно виграв "бронзу" на ЧС-2016 з біатлону

• 05.03.2016, 13:55
  • 2 466

Сергій Семенов програв лише визнаним лідерам світового біатлону - французу Фуркаду і норвежцю Бьєрндалену.

У Холменколлені (Норвегія) завершилася чоловіча спринтерська гонка у рамках чемпіонату світу з біатлону, в якій 3-є місце посів українець Сергій Семенов.

Наш спортсмен фінішував з результатом 26 хвилин 03.0 секунди, передає УНІАН.

Українець відмінно подолав дистанцію по швидкості, хоча довгий час вважався повільним лижником. Окрім того, українець сьогодні жодного разу не промахнувся на вогневих рубежах - 10 влучень з 10 можливих.

В результаті, наш спортсмен потрапив до трійки призерів, відставши від переможця на 27,6 секунди.

Семенов поступився лише дворазовому олімпійському чемпіону французькому біатлоністу Мартену Фуркаду, який здобув своє восьме "золото" на чемпіонатах світу, та 8-разовому олімпійському чемпіону, 19-разовому чемпіону світу легендарному норвежцю Уле-Ейнару Бьєрндалену.

Артем Прима фінішував 22-м, Олександр Жирний - 27-м, Дмитр Підручний - 43-м.

Варвинець зайняла 13-те місце у спринті на чемпіонаті світу з біатлону

На чемпіонаті світу-2016 з біатлону відбулась жіноча спринтерська гонка на 7,5 км.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Чемпіон.

Переможницею гонки у Холменколлені стала норвежка Тіріл Екхоф. Краща з українок Ірина Варвинець зайняла 13-те місце, Олена Підгрушна — 16.