Джамала, «The Hardkiss» та Монатік стали переможцями премії «YUNA»-2017

21-го лютого у Палаці «Україна» відбулася вже шоста церемонія Національної музичної премії «YUNA».

Традиційно були оголошені імена артистів, які минулого року, на думку фахівців, попрацювали найкраще.

Першу статуетку «За особливі досягнення у музиці» отримав гурт «Танок на Майдані Конго», який, власне, і відкривав концерт премії разом з Женею Галичем та МаmaRika.

 Як сказав генпродюсер премії Павло Шилько, на музиці «ТНМК» виросли майже усі нині представлені у головних номінаціях артисти

Після цього на сцену вийшли Камалія разом зі своїм чоловіком і господарем премії Мохаммадом Захуром. Вони оголосили переможця у номінації «Найкращий дует», яким стали Джамала та гурт «ДахаБраха» з піснею «Заманили».

До речі, торік нагороду за найкращий дует так само отримала Джамала, але разом з Дмитром Шуровим та Андрієм Хливнюком за пісню «Злива».

Наступною оголошували номінацію «Найкраще відео», у якій переміг Діма Монатік з кліпом «Кружит» режисера Тані Муіньо.

Статуетку за «Найкращий менеджмент» другий рік поспіль отримали «Mozgi Entertainment» на чолі з Потапом та Іриною Горовою.

Далі Олег Скрипка оголосив переможця у номінації «Найкращий альбом». Ним став знову Діма Монатік з альбомом «Звучит». Він залишив позаду «The Hardkiss», «Pianoбой», «Океан Ельзи» та Макса Барських.

«Це найважливіша ногорода в цьому році, яка лишень могла потрапити до моїх рук… От що, виявляється, відчувають батьки, коли їхня дитина досягає успіхів», — сказав зі сцени Діма.

Юрій Нікітін з Олею Горбачовою оголосили цьогорічного володаря звання «Новий подих», яким став гурт «Cepasa».

Андре Тан вийшов на сцену «YUNA-2017», щоб оголосити переможця у номінацій «Найкращий поп-гурт» — «Время и Стекло». Також за це почесне звання боролися «DZIDZIO», «MOZGI», «ONUKA» та «Потап і Настя».

Радіоведучий Сергій Кузін оголошував рок-гурт, який цього року став найкращим за версією «YUNA». Перемога дісталася «The Hardkiss».

Далі Павло Шилько запропонував вшанувати хвилиною мовчання режисера Макса Паперника, який два дні тому пішов з життя через хворобу.

Фагот і Фоззі з «ТНМК» оголосили, що переможцем в одній з трьох головних номінацій — «Найкраща пісня» — стала «Джамала» з піснею-переможницею «Євробачення-2016» «1944».

За «Найкраще концертне шоу» статуетку «YUNA» отримав гурт «The Hardkiss». А після цього на сцену вийшла Камалія та переспівала хіт кінця 80-х минулого сторіччя Terence Trent Darby «Sign Your Name».

Ната Жижченко з «ONUKA» оголошувала переможця у номінації «Відкриття року», яким став гурт «Грибы».

«Найкращим соло-артистом» другий рік поспіль визнали переможницю «Євробачення-2016» Джамалу. Вона залишила позаду Тіну Кароль, Світлану Лободу, Діму Монатіка та Макса Барських.

Джерело: Таблоід