Військовослужбовці НАСВ привітали вихованців львівських дитбудинків з нагоди Дня свята Святого Миколая

Офіцери та курсанти видового військового вишу принесли радість усім тим, хто з таким нетерпінням чекав на сюрпризи. Вони традиційно завітали до вихованців Комунального будинку дитини № 1 м. Львова, який розташований поруч із військово-навчальним закладом.

Діточки заздалегідь підготувалися до візиту гостей у військових одностроях – танцювали, розповідали вірші та співали новорічні пісні. А за свої старання вони отримали солодкі подарунки від Святого Миколая та військовослужбовців Академії. Курсанти та їхні командири, зокрема начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, принесли малечі солодкі подарунки й необхідні для побуту дітей речі.

Окрім того, майбутні офіцери організували справжнє свято й для вихованців Львівського дитячого будинку № 1 для дітей-сиріт, що знаходиться на вулиці Таджицькій. Окрім солодких подарунків, військовослужбовці принесли дітям гарний настрій – курсанти та офіцери заздалегідь потурбувались про дітей та влаштували для малечі повноцінну концертну програму.