Італія перемогла Туреччину у стартовому матчі Євро-2020

У першому матчі Євро-2020 збірна Італії розгромила Туреччину

Фото ЗМІ
Фото ЗМІ

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Перший тайм команди закінчили з рахунком 0:0, хоч Італія і тотально домінувала над суперником. Туреччина не змогла завдати жодного удару по воротах Джанлуїджі Доннарумма.

У другому таймі справа дійшла до голів.

На 53-й хвилині Доменіко Берарді віддав потужну передачу у центр штрафного майданчика, але м'яч потрапив не до футболіста Італії, а влучив у захисника Туреччини Меріха Деміраля і зрикошетив у сітку воріт — 1:0 — автогол.

Італія подвоїла перевагу за декілька хвилин. Цього разу відзначився вже футболіст «Скуадра Адзурри», форвард Чіро Іммобіле.

На 79-й хвилині Лоренцо Інсіньє розкішним ударом зробив рахунок розгромним — 3:0 — Італія громить Туреччину у стартовому матчі Євро-2020.

У групі, А змагатимуться збірні Італії, Туреччини, Уельсу та Швейцарії. У плей-офф вийдуть дві перших команди з кожної групи, а також чотири кращих країн, які посіли треті місця.

Уельс і Швейцарія свій матч зіграють сьогодні, 12 червня.