Українець переміг на чемпіонаті Європи з біатлону

• 30.01.2021, 16:10
  • 723

Артем Прима випередив чеха Міхала Крчмаржа на 6,6 секунди

Українець Артем Прима завоював золото в гонці переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону у Душниках-Здруй (Польща), про це передає biathlon.com.ua.

Прима зробив три промахи, але це не завадило йому на 6,6 секунди випередити чеха Міхала Крчмаржа, який став другим. Третім фінішував норвежець Хавард Богетвейн.

Для Прими ця перемога стала першою в кар'єрі у гонці переслідування на чемпіонаті Європи.

У 2011 році на чемпіонаті Європи в Італії Прима виграв золото в індивідуальній гонці.

Ще два українці Богдан Цимбал та Артем Тищенко фінішували 17-м та 21-м відповідно.

Раніше відбулася жіноча гонка переслідування, за підсумками якої серед українок найкраще виступила Катерина Бех, яка посіла дев’яте місце.