Передплата 2024 «Добре здоров’я»

17-річний львів'янин здобув "золото" у чемпіонаті світу із самбо

• 09.11.2020, 15:15
  • 874

Львів’янин Микола Грибик переміг у чемпіонаті світу із самбо серед юнаків. Змагання відбувалися у Сербії в місті Нові Сад протягом 5-8 листопада

Як повідомили у відділенні НОК України у Львівській області, 17-річний львів'янин Микола Грибик виборов «золото» серед юнаків (до 18 років) у надважкій вазі 87+ кг.

«Перспективний львівський самбіст у фінальній сутичці зустрівся з принциповим суперником із Р Ф Романом Желтовим — майстром спорту Російської Федерації, переможцем першості Росії. Суперник володів ініціативою, але наш краянин зумів провести результативний прийом на 1 бал у заключні пів хвилини поєдинку і довів його до перемоги», — повідомили у НОК Львівщини.

В командному заліку серед юнаків і дівчат збірна України посіла друге місце. На першому — команда Росії.

Віцечемпіонкою дорослого чемпіонату у ваговій категорії понад 80 кг. стала 24-річна вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Василина Кириченко. Ще одна львів’янка Марта Чаплінська виграла «бронзу» серед юніорів.