У ЄС сподіваються, що українська влада виконає рішення Європейського суду, який встановив політичну мотивацію арешту Тимошенко

Європейський комісар із питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле очікує від української влади невідкладних дій у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.«Ми очікуємо від української влади, що вони поважатимуть рішення суду (Європейського суду з прав людини)», — сказав він.«У них є три місяці, щоб заявити свою позицію, чи будуть вони оскаржувати рішення. Я дуже сподіваюся, що у світлі українських зобов'язань, взятих владою, вони не будуть використовувати всі три місяці для того, щоб подати апеляцію, і я дуже сподіваюся, що вони будуть діяти за цими судовими рішеннями без зволікань», — наголосив Фюле.На запитання, що значить «без зволікання», комісар відповів, що це «абсолютно точно – не чекати до кінця періоду трьох місяців, які є в української влади».«Я сподіваюся, що вони діятимуть протягом кількох тижнів», — заявив Штефан Фюле.

Європейський комісар із питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле очікує від української влади невідкладних дій у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

«Ми очікуємо від української влади, що вони поважатимуть рішення суду (Європейського суду з прав людини)», — сказав він.

«У них є три місяці, щоб заявити свою позицію, чи будуть вони оскаржувати рішення. Я дуже сподіваюся, що у світлі українських зобов'язань, взятих владою, вони не будуть використовувати всі три місяці для того, щоб подати апеляцію, і я дуже сподіваюся, що вони будуть діяти за цими судовими рішеннями без зволікань», — наголосив Фюле.

На запитання, що значить «без зволікання», комісар відповів, що це «абсолютно точно – не чекати до кінця періоду трьох місяців, які є в української влади».

«Я сподіваюся, що вони діятимуть протягом кількох тижнів», — заявив Штефан Фюле.

Джерело: Інтерфакс-Україна