Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Українці отримали усі призові місця на змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

• 17.12.2017, 11:20
  • 744

Перше, друге та третє місця на змаганнях з кульової стрільби, котрі відбулися у Люксембурзі, отримали українські спортсмени.

Про це у Facebook повідомляє Національний олімпійський комітет.

"Вітаємо українських майстрів кульової стрільби! На Міжнародних змаганнях у Люксембурзі наші "снайпери" зайняли весь п'єдестал пошани!", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у НОК також відзначили перемогу Павла Коростильова у вправі ПП-3 з новим рекордом України серед дорослих та юніорів (245,4 оч). Другим та третім у цій вправі також стали українські спортсмени: Олег Омельчук з результатом 239, 9 став срібним призером, а Віктор Банькін, набравши 215, бронзовим.

У загальному ж заліку змагань Омельчук зайняв перше місце, Коростильов - друге, Банькін - третє.