"Динамо" обіграло "Партизан" з рахунком 4:1

• 08.12.2017, 09:10
  • 967

Київське "Динамо" впевнено обіграло белградський "Партизан" в заключному 6-му турі Ліги Європи. "Біло-сині" здобули на "Олімпійському" розгромну перемогу з рахунком 4:1, зайнявши в підсумку перше місце в групі В.

Обидві команди дуже жваво почали зустріч. Вже на 4-й хвилині Евертон ледь не відкрив рахунок, пробивши в поперечину. Однак кияни відповіли блискавично. Стойкович потягнув дальній удар Мораеса, а Морозюк виявився першим на добиванні.

Швидкий гол підбадьорив як одних, так і інших, в результаті чого на поле пішла відкрита гра. А під кінець півгодини динамівці відправили суперника у важкий нокдаун.

Морозюк двічі протягом двох хвилин опинився на лінії воротарського майданчика і обидва рази покотив на Мораеса. Бразильцеві залишалося лише підставити ногу, замикаючи передачі капітана.

Після цього динамівці трохи заспокоїлися і зменшили темп, за що досить швидко поплатилися. У доданий час Сума зачепився за ногу Морозюка і арбітр вказав на "точку". Евтовіч пробив з пенальті точно в кут.

Після перерви "Партизан" полетів вперед і цілком міг розраховувати на успіх. Якби не суперсейви Бущана, то на табло вже повинна була світитися нічия.

Витримавши облогу власних воріт, господарі відповіли хет-триком Мораеса. Циганкова збили в сербській штрафний, а Жуніор спокійно реалізував 11-метровий.

Таким чином команда Олександра Хацкевича набрала 13 очок і впевнено вийшла в 1/16 фіналу Ліги Європи з 1-го місця.

Ліга Європи. Група В. 6 тур

"Динамо" - "Партизан" - 4: 1

Голи: Морозюк, 6, Мораес, 28, 31, 77 (пен) - Евтовіч, 45 + 4 (пен)

"Динамо": 1. Бущан, 23. Піваріч, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кенджёра, 8. Шепелєв В., 9. Морозюк, 15. Циганков, 29. Буяльський (Гармаш, 66), 11. Жуніор Мораес, 40. Шапаренко (Бесєдін, 77)

"Партизан": 88. Стойкович, 4. Вулічевіч, 30. Мітровіч, 73. Мілетіч Н.Р., 20. Сума С., 21. Евтовіч, 25. Евертон Більер, 26. Мілетіч, 55. Пантич Дан., 3 . Тавамба, 77. Соломон

Попередження: Морозюк, 62 - Евертон Більер 40 '

Нагадаємо, напередодні донецький "Шахтар" обіграв "Манчестер Сіті" і вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Джерело: Обозреватель